Teen Team
 

Ти любиш спорт? 
В тебе є своя команда сміливих та завзятих друзів, що люблять                                         активне життя, 
спілкування і прагнуть бути переможцями?
Тоді вода «TeenTeam» створена спеціально для тебе та твоєї команди!

У школі або на вулиці, катаючись на роликах або займаючись вуличним спортом «Street Workout», підлітки витрачають багато енергії. А тому їм потрібне швидке відновлення сил. Саме таким унікальним джерелом відновлення бадьорості та здоров`я є вода «TeenTeam» - перша в Україні спеціальна питна негазована вода для підлітків. 

Вона  втамує спрагу під час тренувань, спортивних розваг, активних веселих прогулянок та відновить сили підлітка на 100%. Ця вода стане джерелом бадьорості, коли сили добігають кінця. Вона стане джерелом гарного настрою протягом усього дня. 
 
У великій сім`ї брендів компанії «Еконія» «TeenTeam» продовжує традиції культурного споживання води, які започаткувала дитяча вода ТМ «Малятко». На цій воді виросли 5 мільйонів українських дітей, на ній виросли діти працівників та партнерів компанії. Саме вони наштовхнули команду «Еконії» на ідею створення ще одного виду продукції - спеціальної води для підлітків. Ця ідея миттєво заполонила думки всього штату персоналу компанії. Ось так народилась вода для підлітків «TeenTeam».
 
Вона розроблена з урахуванням фізіологічних потреб організму, що активно розвивається та просто не може усидіти на одному місці. Ця вода втілює у собі ексклюзивні інновації, природну свіжість і забезпечує організм підлітка усіма необхідними мікроелементами. Природня негазована вода «TeenTeam» є більш здоровим  вибором, аніж солодкі напої.  Тому цю воду корисно вживати протягом дня вдома і у школі. 
 
Водичка «TeenTeam» випускається у зручній упаковці 0,33 л, яку можна завжди взяти з собою на тренування чи прогулянку, та 1,5 л , яка стане незамінною підмогою під час активного відпочинку на природі.
 
«TeenTeam» - це здоровий стиль, який сьогодні обирають тисячі підлітків у всьому світі. Це гарна звичка на все життя.

Переваги питної води «TeenTeam»:
 • Унікальність - не має аналогів в Україні, створена з урахуванням потреб активного росту організму підлітка
 • Ультрамодність- максимально підкреслює індивідуальність підлітка, його приналежність до команди  переможців
Вгамуй свою спрагу до успіху! Будь в команді переможців разом з «TeenTeam»!
«TeenTeam» - здоровим бути модно!
 
 
Номінал
Кількість пляшок в упаковці
Кількість пляшок на піддоні
0,33 л
6
2 058
0,33 л
6
2 058
1,5 л
6
504


 

Питна вода для підлітків “Teen Team”

 • Вода “Teen Team”
  Вода “Teen Team” 0,33л
 • Вода “Teen Team”
  Вода “Teen Team” 1,5л
 • Вода “Teen Team” Спорт-лок
  Вода “Teen Team” Спорт-лок 0,33л