Icon Close
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Icon Close
header-image
01.09.2020

Офіс Генпрокурора вивчить ситуацію навколо виробника дитячого харчування «Малятко» в найкоротші терміни – Венедіктова

«Це провадження буде заслухано в найкоротші строки, зокрема, щодо наявності ознак рейдерського захоплення підприємства. Ми маємо об’єктивно дослідити ситуацію та подбати, щоб всі слідчі дії відбувалися в рамках закону, а підприємство могло безперешкодно здійснювати свою діяльність. Наше завдання в кожному подібному випадку забезпечити повне всебічне розслідування і, водночас, не допустити фактів тиску на бізнес», – цитує слова Ірини Венедіктової прес-служба Офісу Генерального прокурора.

У свою чергу, власниця компанії «Еконія» Ірина Варагаш наголосила: «Ця зустріч дуже важлива для нашої компанії,  оскільки сьогодні є очевидним, що те кримінальне розслідування, в межах якої відбувається атака на компанію, є вигаданим, а самої події злочину, яка розслідується, ніколи не існувало».

Адвокат компанії Лана Сінічкіна підтвердила, що на сьогодні є усі докази і факти щодо фальсифікації показів, на якій ґрунтується це провадження, які нажаль слідчі ігнорують.

«У нас є всі підстави вважати, що слідчі дії розслідуються виключно в інтересах рейдерів, на показах самих рейдерів та їх оточення. Саме така упередженість слідчого органу  і змушує компанію звертатися до Офісу Генеральної прокуратури із проханням застосувати відповідні процесуальні заходи щодо цього процесуального розслідування», – заявила адвокат.

Під час зустрічі Ірина Венедіктова підтвердила, що зараз ситуацією займається новостворений в Офісі Генерального прокурора Департамент кримінально-правової політики та захисту інвестицій.