Icon Close
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Icon Close
header-image
07.08.2020

В Україну повернулися дев’яності – Сергій Гайдайчук

“Два роки тому, в липні 2018 року компанія “Еконія” зазнала атаки з боку рейдерів, тоді було зареєстровано “клон” підприємства. Тоді справа набула широкого розголосу у ЗМІ, а вся бізнес-спільнота України та широка громадськість вступилися за власницю компанії Ірину Варагаш та “Еконію”, а також, що найголовніше, було встановлено факт протиправних дій реєстраторів і повернуто права на майно.

Але це не кінець: 9 липня 2020 року о 06:00 ранку група Головного слідчого управління МВС України силоміць вдерлася в київський офіс компанії “Еконія” та розтрощила вхідні двері, задля проведення обшуків, постанови про які вручила лише після вторгнення. Незаперечний факт злочинного замовлення та штучного переслідування компанії органами влади”, – зазначив Сергій Гайдайчук.

За його словами, Еконія – це один з кращих виробників питної води та дитячого харчування в Україні. “А Ірина Варагаш, яку я та інші понад 200 членів СEO Club, знаємо як людину ціннісну, з гарною репутацією, яка ніколи не стоїть осторонь будь-яких соціальних та благодійних проєктів, знаємо як вона веде свій бізнес та що робить для країни”, – підкреслив він.

На думку президента CEO Club Ukraine, ситуація з “маскі-шоу” перейшла всі межі.

“Минуло не так багато часу після обіцянок влади про “інвестиційних нянь”, розвиток малого та середнього бізнесу. Утім, немає кінця перевіркам та маскам-шоу від поліції, в країні господарює повне беззаконня та безлад, щотижня “трусять” по кілька компаній, до деяких повертаються знов і знов. Чинна влада обіцяє і не дотримується своїх слів. Замість виконувати обіцянки вони повертають минулі схеми, за якими доводилося працювати за часів президентства Януковича. Ми бачимо повернення старих облич на посади, повний провал в економіці і бажання влади не заробляти, а просто друкувати гроші”, – зазначив Сергій Гайдайчук.

За матеріалами “Українська правда”