Історія компанії

 ТОВ ПІІ «Еконія» – інноваційне підприємство України з виробництва питної води та дитячого харчування.

Ідея створення нової компанії виникла у 2008 році. Всупереч важкій економічній ситуації, але завдяки зусиллям, професіоналізму та згуртованості команди в березні 2009 року відбувся запуск найсучаснішого в Україні виробництва мінеральної води та дитячого харчування. З моменту створення компанії була визначена його головна ціль: стандарти якості підприємства повинні бути найвищими і відповідати високим світовим вимогам, адже підприємство спеціалізується на виробництві продукції для дітей.
 
Сьогодні компанія «Еконія» - це не лише найсучасніше підприємство з високими міжнародними стандартами якості, а й потужна дистриб’юторська мережа, що дозволяє зробити продукцію «Еконії» доступною у будь-якій точці України. Це дуже важливо, адже якісна вода – життєво необхідний продукт, який потрібен всім незалежно від віку та регіону.
 
«Еконія» – стабільний партнер з інноваційними технологіями, нішевими продуктами та перспективами спільного розвитку.
 
 
Історична довідка: 
 
1996 рік – створення «Аква-Еко»  ( підприємство з виробництва та дистриб’юції мінеральної води)
 
2001 рік – початок виробництва першої в Україні спеціальної води для дитячого харчування ТМ «Малятко» 
 
2007 рік – реорганізація бізнесу (відокремлення ТМ «Малятко» в самостійну бізнес-одиницю)
 
2008 рік – створення компанії «Еконія» та будівництво нового заводу 
 
2009 рік – запуск найсучаснішого в Україні виробництва  мінеральної  води та дитячого харчування, розвиток дистриб’ютерської мережі.

2010 рік - розширення продуктового портфелю (запуск нових брендів: спеціалізованої води для підлітків «TeanTeam», дитячої води «Аквуля», питної води «Чистий ключ», спеціалізованої води «Чайкава»). 
 
2011 - 2012 рр. - сертифікація виробництва, отримання ISO 22000 (HACCP) сертифікація дитячої води ТМ «Малятко» та ТМ «Аквуля» як продуктів дитячого харчування. 
 
2013 - 2016 г. - отримання ISO 9001, розширення продуктового портфеля (випуск спеціалізованої води «Йодо», запуск широкої лінійки продукції дитячого харчування ТМ "Малятко").