Відгуки про компанію

Я працював у компанії 4 місяці. "Тут несолодко" - кажуть ті, хто не хоче працювати. Якщо хочете достатньо заробляти - потрібно достатньо докладати зусиль. Інакше, медом тут не намастять. Колектив, у якому працював - чудовий. Зарплату виплачували вчасно.
 
Андрій В.
13 липня, 14:27
 
Мені плюс/мінус нормально в компанії. В принципі, тут цінують тих, хто хоче розвиватись і вчитися. Ми проходимо зараз декілька серйозних навчань по виробництву, по систематизації процесів (представник з США нас навчає), щоб навчитись всі свої задачі ставити на рейси та звільняти собі час, спільно працювати не кожен сам на себе, а на загальну мету компанії. Плюс, у нас, хто хоче – вчить англійську, компанія запрошує репетиторів та оплачує навчання. То ж, тут можна ще стати на голову вище.
 
Юрій А.
16 липня, 11:15
 
Ну комусь подобається навчатись, комусь – ні. Я, на жаль, з останніх))) Спочатку думав, що навчання заважає працювати, що мені не довіряють як професіоналу. Але потім все одно деякі навики в роботу впровадив, стало легше навіть. В цілому, робота задовольняє, зарплата мене влаштовує.
 
Андрій Ю.
21 липня, 13:21
 
 
В цьому місяці підвищили до менеджера по роботі з торговими мережами. Давно прагнула посісти цю посаду, довелось не один рік йти до мети. Роботи додалось дуже багато: від звітності до повного контролю підрядників, але зарплата виросла пропорційно. Доводиться працювати в «позаурочний» час. В Еконії вже 3-й рік, нічого не розчарувало. Якщо не виконувати своїх обов'язків – Ви завжди потрапите в немилість керівництва, де б не працювали. 
 
Авеліна
23 липня, 17:34
 
Люблю, коли робота проходить у тісному колективі, всі всіх знають і бачать на відстані 10 м. Мені так затишно. Тому, попрацювавши в Еконії 3 місяці, звільнилась – причина – не люблю великі колективи. Хоча сама компанія мені сподобалась
 
Ірина
28 липня, 16:50

Компанія платить добре, а якщо працюєш з результатом, то твій керівник подає рекомендацію на виплату премії. Тут молодий колектив, компанія зростає – відкриваються нові напрямки, так що можливий ріст і по вертикалі і по горизонталі. Заохочують оплачуване навчання для підвищення кваліфікації. Єдине, що мене турбує – відсутність знань англійської, а звідси і неможливість отримувати справді багато. Своєрідне покарання від компанії.
 
Богдана
13 серпня, 19:21
 
Дуже задоволена роботою в компанії! Досвід роботи у мене немаленький, життя "покидало". Тут все відповідає слову "команда". Дружно працюють на якість продукції, продукт непростий - дитяче харчування, тому відповідальність висока. Керівники завжди поряд, постійно обговорюється питання відповідальності за якість. Ти розумієш, що займаєшся потрібно справою. Життя не проходить дарма.
 
Марія
19 серпня, 18:23
 
Це не завод. Це - сім`я. Тут знають всіх працівників,як одну родину. Велику увагу приділяють нашим дітям: екскурсії,спільне відмічання родинних і дитячих свят, подарунки кращим працівникам. Все тут є. Старші дітлахи заглядаються,як би осовїти спеціальності які б дали можливість працювати разом з батьком чи матір`ю. Реально є за що подякувати власникам,адже всі ці ідеї напряму від них.
 
Тарас
27 серпня, 11:25
 
Влаштувався у компанію відносно недавно – 3 місяці тут працюю. За цей час втягнувся в робочий процес, хоча на початках спуску тут не дають – штани не просидиш. Щодо затримок по зарплаті – то поки що не доводилось такого спостерігати, все вчасно виплачується. До речі, на першій співбесіді казали, що ініціюють кар’єрний ріст після перших півроку роботи – це мене зацікавило.
 
Діма
29 серпня, 15:21
 
Підприємство дуже залежить від сезону, літом дуже сильно зростає навантаження. Ускладнюється графік роботи бо лінії майже не зупиняються. Одне радує, що при такому режимі реально можна заробити добрих грошенят. Тим хто хоче працювати менше , і не рветься до великих грошей рекомендую приходити до них на осінь- зиму.
 
Святослав
31 серпня, 14:14
 
Хотіла влаштуватись у компанію мерчом, але не взяли через відсутність достатнього досвіду. Шкода, але надіюсь, що наступного разу все вийде. Подобаються перспективи і рівень зарплати, слухала багато позитивних відгуків про компанію.
 
Вікторія
13 вересня, 16:51
 
Я такого активного темпу роботи не витримала і пішла. Зараз дещо шкодую. Думаю, вартувало залишитись і все-таки впоратись із завданнями. Таку зарплату не всюди пропонують, а якщо і платять, то вимагають не менше.
 
Галина 
17 вересня, 19:23
 
Хочу розповісти про неробочі процеси - про екскурсії. Нещодавно їздили всім колективом до Трускавця. 4 дні відпочинку: проживання у медпаласі, лікувальні процедури, прогулянки містом. Дорога і проживання були повністю оплачені. Ось таке точно спонукає до праці!
 
Катерина
21 вересня, 11:34
 
Працювала в компанії довго, було всяке. Як і на будь-якій іншій компанії, мені здавалось тоді, що в Еконії непідйомні вимоги і завдання. Я працювала декілька років, потім вирішила, що це не моє. Після 2-х років "скитань", повернулась до Еконії. Зрозуміла, що те, що від мене вимагали тут - це звичайна умова до професіоналізму. Я реально виросла, оскільки займалась серйозними проектами, отримувала хорошу зп. Одним словом, я рада що вернулась.
 
Таня
25 вересня, 14:17
 
На підприємстві роботи багато. З непривички сильно втомлюєшся, цілий день на ногах, можуть викликати на заміну, зате отримаєш додатковий відгул. Зарплата влаштовує, принаймі більше, ніж на попередній роботі. Колектив подобається, дружний. Поки ще освоююсь, втягуюсь у процес, але компанія подобається.
 
Оля 
29 вересня, 17:43