Виробництво

Продукція компанії «Еконія» розливається на потужному виробничому комплексі в місті Золотоноша Черкаської області. Джерело сировинної бази є унікальним, адже має оптимальний первинний хімічний склад, саме такий, який є необхідним для виробництва дитячої води. 

Виробничий комплекс «Еконія» - це високотехнологічне, сертифіковане обладнання. 
 
Загальна територія заводу складає 2,2 Га, з яких площа виробничих ліній – 2 370 м²; складських приміщень – 1 732 м²; побутового корпусу - 250 м². 
 
Проектна потужність заводу сягає майже 40 мільйонів літрів фасованої в ПЕТ пляшки води за рік.
В найсучаснішій системі водопідготовки вода проходить 10-ти рівневу систему очистки через станцію подачі, станцію розподілу води, станцію аерації, систему каскадної фільтрації та станцію знезараження води, досягаючи надзвичайної м'якості і кришталевої чистоти, абсолютної безпеки і  екологічності.
 
На підприємстві працює два спеціалізовані цехи. Перший спеціалізується на виробництві номіналів 0,33л, 0,5л, 1,5л, 2л. Виробнича потужність лінії - 12 тис. пляшок на годину. Видув пляшок здійснюється на обладнанні всесвітньовідомої французької фірми «SIDEL». Потужна видувна машина забезпечує високу чіткість ліній дизайну кожної пляшечки. Другий цех спеціалізується на виробництві номіналів 5л, 6л. Виробнича потужність лінії - 2 тис. пляшок на годину. Це повністю автоматизовані лінії з єдиною в Україні антисептичною обробкою комплектуючих матеріалів, що дозволяють виробляти унікальну ергономічну упаковку ультрамодного дизайну зі спеціальним дном пляшки та абсолютно стерильним корком.
 
На лініях встановлено обладнання для аплікаторної ручки на групову упаковку. Виробництво продукції здійснюється з мінімальним впливом людини.
 
На підприємстві функціонує сучасна сертифікована лабораторія, яка здійснює постійний контроль на всіх етапах технологічного процесу та перевіряє склад підготовленої води по 25 фізико-хімічним показникам. Всі вхідні комплектуючі матеріали проходять комп'ютерне діагностування на відповідність стандартам якості для виробництва дитячих продуктів. 
 
Гарантія безпечності та якості продуктів «Еконії» підтверджена Міністерством Охорони Здоров’я України, Державним Стандартом України, Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології Академії Медичних Наук України, Інститутом гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва Академії Медичних Наук України та міжнародним сертифікатом управління безпечністю продуктів харчування ISO 22000 ( HACCP).
 
 
Компанія «Еконія» є виробником п’яти брендів питної води:
 
 «Малятко» - спеціалізованої води для дитячого харчування


  - дитячого харчування 
 
 
 
«Аквуля» - дитячої питної води


 
«Тeen Team» - спеціальної питної води для підлітків 

 
«Чистий Ключ» - питної води 
«Чайкава» - спеціальної води для приготування гарячих напоїв 

         «Йодо» - спеціальної йодованої води для профілактики йододефициту.