Бренд «Малятко» став офіційним партнером конференції «У нас буде дитина»

Бренд «Малятко» став офіційним партнером конференції «У нас буде дитина»
 1 червня, у День захисту дітей, в Києві пройшла перша конференція для майбутніх батьків «У нас буде дитина». Дитяча вода «Малятко» як соціально-відповідальний бренд став офіційним партнером проекту.
 
Більше 100 мам і тат з усієї України взяли участь у цьому заході. Як зізналися самі організатори, ідея конференції - підготувати батьків до народження дитини. І краще зробити це легко, цікаво, захоплююче, і що найголовніше - за допомогою кращих профільних фахівців.
 
Тут, у затишному конференц-залі київського готелю «Radisson Blu» зібралися провідні акушер-гінекологи, педіатри, неонатологи, дієтологи, юристи, психологи та інші експерти, котрі читали лекції і давали консультації майбутнім батькам.
 
Крім цього, в залі були ще й інші фахівці - кращі дитячі бренди, які за багато років стали незмінними помічниками батьків, а також отримали визнання мільйонів українських мам і тат. Серед них, дитяча вода «Малятко». Вже більше 12 років вона залишається визнаним експертом в дитячій воді і безумовним лідером на ринку. А щоб майбутні батьки особисто переконалися в якості продукту, всі учасники отримали в подарунок водичку «Малятко».
 
За словами бренд-менеджера ТМ «Малятко» Ольги Школьної, бренд «Малятко» не спроста став офіційним напоєм такої значної події, адже наші місії  - «бути надійним помічником мами з перших днів вагітності» -  збігаються.
 
«З народженням дитини, в життя мами і тата приходить любов. А разом з нею і відповідальність. Ми розуміємо це, і активно підтримуємо такі проекти, як ця конференція. Адже любов і відповідальність лежать в основі всього бренду «Малятко».
Ми не тільки стояли у витоків створення першої дитячої води в Україні, ми створювали культуру її споживання, пояснювали мамам і татам, чому малюкові потрібна особлива вода - дитяча спеціальна. Сьогодні батьки самі поспішають дізнатися відповіді на всі ці питання «як і чому». А ми з задоволенням їм у цьому допоможемо. Адже «Малятко», так само як і їх батьки, бажає бачити малюків здоровими і щасливими».

Дивіться також: