Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває
Нещодавно до нашої компанії надійшов лист-фотокартка із теплими та щирими словами вдячності від мами та маленької дівчинки.  
 
Ми не змогли пригадати, що то за дівчинка і коли ми їй допомогли, бо будучи соціально відповідальною компанією, що взяла на себе місію турбуватися про здоров’я з перших днів життя, беремо участь у багатьох благодійних проектах. Іноді ми приєднуємося до масштабних акцій, іноді, за можливості, допомагаємо особисто. 
 
Як сталося цього разу, ми не пам’ятаємо. Та це й неважливо, адже роблячи добру справу, допомагаючи дитині справитися із хворобами, робиш це від щирого серця. І неважливо, як її звуть, з якого вона міста, -  чужих дітей не буває.  
 
Нам, усім працівникам «Еконії»,  було дуже приємно отримати фотокартку із такими щирими словами вдячності. Але найголовніше - на фото мама та дівчинка поруч, а в їх очах світиться усмішка та надія на те, що все буде добре. 
 
Наповнити світ любов’ю не важко, бо вона живе в кожному з нас. Важливо лише не боятися простягнути руку людині, що потребує допомоги.  Ми раді, що працюємо саме в такій компанії. І що попереду в нас багато добрих справ.

 

Дивіться також: