Еконія дала поради бізнесменам, як боротися з рейдерством

Еконія дала поради бізнесменам, як боротися з рейдерством  Обшуки, рейдерство і вихід на міжнародний ринок - три проблеми, які непокоять сьогодні більшість власників бізнесу. Про це говорили представники бізнесу під час щорічної конференції SAFE SIDE, яка пройшла днями у столиці за ініціативи компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Виконавчий директор Еконії Юлія Базилевич приєдналася до конференції, поділилася з учасниками досвідом нашої компанії у боротьбі з рейдерами і дала практичні поради, як пережити рейдерство та попередити атаки на бізнес.

За її словами, рейдери використовують безліч механізмів, серед яких, перереєстрація власності і обшуки. «Зазвичай рейдерство стає ймовірним завдяки несумлінним державним реєстраторам, через яких рейдери реєструють компанію-клон та право власності на неї. А потім приходить новий власник, радісно розмахує папірцем і каже: ви всі тепер працюєте на мене».

«Але, щоб цього не сталося, - підкреслила спікер,  -  вам самим необхідно слідкувати за найменшими змінами в реєстрах і оперативно реагувати на зміни».

«Щодо обшуків, то тут кожен член команди має знати: обшук — це не проблема компанії, обшук — це намагання створити для компанії проблеми. А отже, всі працівники мають діяти так, аби відстояти її честь», — розказала представник компанії.

Бренд ЙОDО радо підтримав цей проект та став водним партнером заходу.

Дивіться також: