«Еконія» бере курс на розвиток та стабільність

«Еконія» бере курс на розвиток та стабільність Стабільність в динаміці розвитку і надійність в ділових відносинах забезпечують «Еконії» рух вперед, - зазначила Ірина Варагаш під час конференції для дистриб’юторів у м. Києві.

«Компанія «Еконія» існує 5 років. Можливо, це не той термін, яким  можна пишатися. Але для мене і усіх нас – важливо, що протягом усього цього часу  ми стабільно дотримувалися обраного курсу на розвиток. Не дивлячись на різноманітні зовнішні і внутрішні фактори, ми виконували усі свої забовязання перед державою і партнерами. Я з гордістю можу сказати, що нас вважають стабільною компанією, до нашої думки прислуховуються, нам довіряють», - заявила Ірина Варагаш. 
 
І як доказ, президент з радістю повідомила, що у  цьому році за результатами офіційних даних державної статистики компанію «Еконія» визнано «Лідером галузі 2012». 
 
У рамках цього рейтингу президент компанії Ірина Варагаш нагороджена орденом «За заслуги перед Вітчизною», а працівники «Еконії»- трейд-маркетолог Світлана Росінська та головний механік Сергій Шахназаров – названі кращими працівниками року та нагороджені медалями «За трудові заслуги».
 

Дивіться також: