Еконія подарувала малюкам Золотоноші шоу повітряних кульок та море позитиву

Еконія подарувала малюкам Золотоноші шоу повітряних кульок та море позитиву
24 серпня, у День Незалежності, компанія «Еконія» та дитяча вода «Малятко» подарували малюкам та усім жителям Золотоноші море позитивних емоцій.  

З самого ранку святковий настрій маленьким золотонішцям створювали клоун, чарівна принцеса, казковий котик та людина-павук.
 
Разом зі спритною кішкою дітлахи грали у веселі старти, пірнали у океан, водили хороводи, вгадували загадки та розповідали все, що вони знають про державне свято -  День Незалежності.
 
 
 
 


  

  

Людина-павук, яка ніби тільки зійшла з екранів телевізорів, викликала справжній ажіотаж не лише серед дітлахів, але й серед батьків. Усі хлопчаки із задоволення демонстрували людині-павуку свою силу та міць, граючи в перетягування канату. 

  

А ось клоун не лише смішив дітей, але й виявився справжнім художником – усім бажаючим  він малював красиві татушки.

    

Дітлахи отримали від «Еконії» та «Малятко» море подарунків – красиві альбоми для малювання, різнокольорові олівці, іграшки, повітряні кульки  та, звичайно, водичку «Малятко».

    
   
Але найбільшим подарунком для малечі і їх батьків стало шоу мильних кульок від чарівної принцеси. Малеча з величезним захопленням намагалася зловити мильні бульбашки, а батьки, підхопивши малят на плечі, на мить самі повернулися в дитинство та намагалися піймати найбільшу кульку.

  

   Детальний фоторепортаж дивіться тут

 

Дивіться також: