«Еконія» стала спонсором дитячого турніру «Кубок Ващука»

«Еконія» стала спонсором дитячого турніру «Кубок Ващука»
 Копання «Еконія» підтримала юних талановитих спортсменів, ставши спонсором третього міжнародного дитячого турніру «Кубок Ващука», який проходить 26-27 грудня у манежі тренувальної бази «Динамо-Київ».

У футбольних баталіях зійшлися 10 команд із різних куточків України: «Фенікс» (Житомир), «Динамо» (Київ), «Шахтар» (Донецьк), «Чорноморець» (Одеса), «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Волинь» (Луцьк), «Спартак» (Москва), «Динамо» (Мінськ) та інші.
 
Щоб юні спортсмени змогли швидко відновлювати свої сили в перервах між матчами, компанія «Еконія» всіх пригощає водичкою «Tean Teem», створеної спеціально для підлітків, що ведуть активний спосіб життя.
 
За словами президента компанії Ірини Варагаш, «ця вода не лише втамовує спрагу під час тренувань, спортивних змагань, але і є джерелом бадьорості і гарного настрою на весь день».
 
«Я бажаю нашим юним спортсменам сили, спритності і перемоги. Нехай переможе найсильніший, а ми разом з батьками, друзями та командами підтримки будемо за них вболівати », - відмітила Ірина Варагаш.
 

Дивіться також: