«Еконія» встановила євро стелажі для зберігання дитячого харчування

«Еконія» встановила євро стелажі для зберігання дитячого харчування
На складі  виробничого комплексу компанії «Еконія» встановлені евростелажі, які розроблені за унікальним європейським технологіям і спеціально сертифіковані для зберігання дитячого харчування.

За словами директора виробництва Андрія Корнетова , европіддони сьогодні вважаються найпопулярнішими. «При правильній плануванні, розрахованої системі встановлення обладнання, можна істотно підвищити ефективність роботи складу. Перевагою таких стелажів є швидкий і зручний доступ до будь-якого піддона з вантажем. Навантажувальна техніка має можливість за таких стелажах заїжджати прямо вглиб стелажа. При цьому можна організувати найбільш ефективну схему роботи складу», - зазначив він.
 
За словами керівника, такі стелажі відносяться до систем зберігання високої щільності. «Стелажі мають конструкцію в чотири яруси. Якщо до установки стелажів у нас було 530 палетних місць , то зараз - це 1513 . Але головне, ці стелажі мають всю необхідну сертифікацію для зберігання продукції дитячого харчування, що ще раз підкреслює якість нашої продукції».

Дивіться також: