Батьки визнали « Малятко» кращою дитячою водою року

Батьки визнали « Малятко» кращою дитячою водою року
 Хочемо поділитися з вами, нашими дорогими батьками, гарною новиною - вода «Малятко» знову стала переможцем конкурсу « ХІТ - 2013. Краще для малюка» у номінації «дитяча вода».

Наша торгова марка бере участь у цьому конкурсі вже вісім років поспіль, і незмінно всі ці роки серед всіх дитячих вод ТМ «Малятко» визнають найкращою водою.
 
Чому нам ця перемога є особливо дорогою? А все тому що, в цьому конкурсі судить найкомпетентніше, найсуворіше і  неупереджене журі - ви і ваші малюки. Саме заради вас і ваших крихіток ми вдосконалюємося з кожним роком все більше і більше.
 
Вода «Малятко» пройшла довгий шлях. Ми не тільки разом з ученими створили унікальну формулу дитячої води із ідеально збалансованим складом, але і побудували для «Малятко» інноваційний сучасний завод (це єдине на сьогодні в Україні виробництво з розливу води, сертифіковане як завод дитячого харчування). Ми відкрили на території заводу нову сучасну лабораторію, яка забезпечує якість води на всіх етапах виробництва.
 
Разом з французькими дизайнерами ми винайшли для «Малятко» ергономічний дизайн пляшечки. Що це, запитаєте ви? А це саме те, за що малюки так люблять пляшечки «Малятко». Вони ідеально лягають в руку дитини, повторюючи форму молочної пляшки. Така форма дозволяє дитині вже з 6 місяців самостійно тримати її руками і управляти нахилом. Ми продумали все до дрібниць - ребриста поверхня сприяє розвитку моторики і тактильних відчуттів у вашого крихти і запобігає її вислизанню з рук .
 
А пам'ятаєте, як ми вас здивували і порадували, коли випустили «Малятко» зі спеціальною кришечкою sport-lock, що запобігає проливанню води і контролює кожен ковточок малюка?
 
Ми розфарбували кришечки «Малятко» в кольори веселки, щоб кожен день дарувати вам і вашим малюкам радість і гарний настрій. Але, головне, ми зібрали кращих фахівців своєї справи, які щодня ось вже багато років поспіль з великою любов'ю і відповідальністю створюють продукт бездоганної якості.
 
«Малятко» не зупинятиметься на досягнутому, а буде удосконалюватися і продовжувати нести найцінніше - турботу про здоров'я з перших днів життя .
 
Спасибі вам за довіру і ваш вибір.

Ваше «Малятко»

Дивіться також: