Заява Ірини Варагаш щодо спроби рейдерського захоплення Еконії

19 липня 2018 в м. Золотоноша Черкаської області на територію заводу з виробництва води та дитячого харчування ТОВ ПІІ "Еконія"  увірвалася група рейдерів.

На вимогу поліції, вони надали Виписку з реєстру майнових прав на нерухомість підприємства на підставі Судового рішення, що містить ознаки підробки.

Записи до реєстру внесли  декілька реєстраторів:

10.07.2018р.
реєстратор Калінчук КП "Реєстрація" реєструє право власності на об'єкт нерухомості за адресою: Золотоноша, вул. Шевченка, буд. 24  на підставі ухвали суду від 12.01.2007р. за Тітовим А.Б.

11.07.2018р.
реєстратор Черкаської філії ДП "Сетам" Бондаренко С.С., проводить реєстрацію об'єкта нерухомості за ТОВ «Кепітал Інвест Девелопмент» на основі протоколу зборів ТОВ «Кепітал Інвест Девелопмент» та акту прийому-передачі майна.

17.07.2018р.
приватний нотаріус Бровченко М.О. реєструє договір передачі об'єкту нерухомості від ТОВ «Кепітал Інвест Девелопмент» в іпотеку його ж засновнику, приватній особі Постоловському М.М., та вносить запис в реєстр в обтяження майна.

За допомогою трудового колективу, мера міста та присутніх городян, що швидко прибули на місце події,  рейдерів було видворено з території заводу.

Підтримку підприємству висловили потужні бізнес-спільноти  СЕО-clubCпілка Українських підприємців (СУП), Українська Бізнес АсоціаціяАнтирейдерський союз підприємців України

 

Підприємство "Еконія" працює в штатному режимі. Трудовий колектив готовий до приходу "непрошених гостей". Здійснюються дії, спрямовані на захист інтересів компанії в судовому порядку.

 

Дивіться також: