«Чистий ключ» — щоб відкрити скарбницю власного здоров’я

«Чистий ключ» — щоб відкрити скарбницю власного здоров’я
Газета «Акцент», 1 травня 2013 р. , Світлана Стоянович

Треба більше пити води. Того, хто дбає про своє здоров’я, вже не здивуєш цим постулатом від дієтологів. Ми добре знаємо, що в день одній людині потрібно щонайменше 1,5 л чистої води. Але що саме пити? Де вона є — та ідеальна вода, справді чиста і цілюща, та й ще й не «пересолена» мінеральними солями? Цікаво, що зовсім поруч з Черкасами, у Золотоноші вже давно подбали про тих, хто шукає воду для здоров’я. Тут, на заводі з виробництва води та дитячого харчування «Еконія», випускається вода «Чистий ключ», яка повністю відповідає тим якостям, які зазвичай ми хочемо бачити в питній воді.
 
«Чистий ключ» є справжнім ключем до сили та енергії. Збалансований склад мікроелементів насичують організм всіма необхідними речовинами, та дозволяє вживати цю воду без будь-яких обмежень. А ще важливо для нас, черкащан, що народжена вона у виключно екологічному чистому місці, яких так мало залишилось сьогодні.  Джерело, яке розташоване на глибині 52 метра, дарує справжню силу природної м’якості та прозорості. 
 
Вода, видобута з природного джерела має унікальний первинний склад. У поєднанні з 7-рівневою системою очищення, фільтрації та знезараження, вона набуває незвичайної м’якості та кришталевої чистоти, абсолютної безпеки для споживання. 
 
Таку якість «Чистого ключа» забезпечують технології виробництва та пакування. Саме вони дозволяють зберегти натуральний склад, м’якість, прозорість та цілющі властивості джерельної води. І ці високі показники готової продукції ТОВ «Еконія» підтверджені провідними державними установами. До речі, «Еконія» — єдина компанія, яка поставляє продукцію для військ НАТО в Україні. Гарний доказ світової якості! 
А для вітчизняного споживача важливо, що вода «Чистий ключ» — це баланс між найвищою якістю та доступною ціною. Завдяки цьому її можна використовувати щоденно не лише для вживання, але й для приготування їжі. «Чистий ключ» негазована завдяки своїй незвичайній м’якості не лишає накипу та підкреслює первозданний смак приготовленої їжі та напоїв, а газована — ідеально втамовує спрагу, дарує свіжість та відновлює життєві сили організму.
 
Вода «Чистий ключ» рекомендована для щоденного вживання без будь-яких обмежень у будь-якому віці.  
 
 
«ЧИСТИЙ КЛЮЧ» – ЦЕ:
 • здоров’я без обмежень – мінеральний склад води є настільки оптимальним, що дозволяє підтримувати необхідний водно-сольовий баланс навіть при постійному вживанні;
 • найвища якість  - створена на заводі дитячого харчування,  відповідає найвищим міжнародним та українським стандартам; 
 • виняткова природність - абсолютна екологічність джерела дарує організму корисні речовини від самої природи;
 • ключ до енергії - несе здоров’я та енергію, завдяки збалансованому складу ця вода є універсальним та ефективним способом очищення організму, зміцнення імунітету.
 • чистота і прозорість – глибинна 7-рівнева фільтрація дарує воді виняткову прозорість та чистоту;
 • якість за доступною ціною – ідеальне співвідношення «ціна-якість»
 • вигідна упаковка на будь-який випадок .
 
Візитна картка Черкащини
«Еконія» ставить собі за мету стати візитівкою Черкащини як підприємство, що випускає високоякісну продукцію. Це одне з небагатьох українських підприємств, яким справді можна пишатися. Жителі всієї країни давно знайомі з продукцією компанії. Їм давно прийшлась до смаку чиста та якісна вода «Чистий ключ» і вода «Чайкава», а малюкам та підліткам дуже смакує дитяча водичка «Малятко», «Аквуля» та «TeanTeem».
 
 

Дивіться також:

 • Дитя любові

  Дитя любові

  25.11.2013
  Ця історія почалася багато років тому, коли молода мама Ірина Варагаш зіткнулася з непростим питанням, відповісти на який ніхто не міг. Тоді вона вирішила сама в усьому розібратися, а заодно допомогти іншим. Забігаючи наперед, скажемо: із завданням Ірина впоралася, адже недарма кажуть, що материнська любов - це паливо, яке дозволяє звичайній людині робити неможливе. 
   
  Детальніше...
 • «Еконія – це справжній драйв!»

  «Еконія – це справжній драйв!»

  11.09.2013
  Про  плани розвитку виробництва та  команди - в інтерв’ю з новим директором заводу Андрієм Корнетовим. 
  Детальніше...
 • Золотоніський «Тандем» привіз перемогу з міжнародного конкурсу

  Золотоніський «Тандем» привіз перемогу з міжнародного конкурсу

  14.08.2013
   Компанія "Еконія" стала спонсором поїздки юних танцюристів із Золотоноші на міжнародний танцювальний турнір, і від усієї душі вітає "Тандем" з перемогою!
  Детальніше...
 • Малятко народжене з любові

  Малятко народжене з любові

  03.08.2013
   Читайте історію жінки - творця дитячої води "Малятко" Ірини Варагаш - в найулюбленішому дитячому журналі "Единственная". 
  Детальніше...
 • Про людей, які працюють з душею

  Про людей, які працюють з душею

  04.07.2013
   Я вирішила зазирнути за лаштунки виробництва компанії «Еконія», поспілкуватися з місцевими робітниками та дізнатися, а як живеться нашим золотоношцям на роботі у великих національних виробників. 
  Детальніше...