Дитя любові

 Дитя любові
 

Рубрика: Здоров'я
25.11.2013
 
Ця історія почалася багато років тому, коли молода мама Ірина Варагаш зіткнулася з непростим питанням, відповісти на який ніхто не міг. Тоді вона вирішила сама в усьому розібратися, а заодно допомогти іншим. Забігаючи наперед, скажемо: із завданням Ірина впоралася, адже недарма кажуть, що материнська любов - це топливо, яке дозволяє звичайній людині робити неможливе.  А було ось як.
 
 
Колискова для сина
 
"Спи, моя радість, засни ..." - наспівуючи, Ірина з ніжністю дивилася на Олексія, який задрімав на руках: з пелюшок визирало маленьке миле личко - найрідніше на світі. " Як зараз пам'ятаю цей невимовний стан: " Я - мама!" Неймовірне відчуття радості і любові до маленькій людини і абсолютно природна потреба - дати своїй дитині все найкраще", - напевно , це відчуття знайоме всім батькам. Так само, як хвилювання і переживання:  чи вдасться впоратися?
Занепокоєння було цілком виправдано, адже Ірина зіткнулася з необхідністю годувати малюка штучними сумішами. Здавалося б, що в цьому особливого? Багато мам потрапляють  в таке положення. Але лікарі рекомендували для розведення суміші використовувати спеціальну воду низької мінералізації. Та й на етикетках сумішей говорилося, що для приготування потрібна особлива "дитяча" вода. Можливо, не всі надали б цьому значення: яка може бути різниця між "дорослою"  і "дитячою"? Однак Ірина та її чоловік з обов'язку служби мали до водної стихії безпосереднє відношення: займалися водним бізнесом.  Заглибившись в історію питання, Ірина Варагаш зрозуміла, що надмірна кількість мінеральних солей та елементів, які є в звичайній, навіть кип'яченій воді, змінюють склад суміші і можуть зашкодити здоров'ю малюка. На жаль, потрібної води наприкінці дев'яностих в Україні не було.  Думка про те , щоб така вода з'явилася в нашій країні, не покидала молоду маму. Адже "дитяча" водичка потрібна не тільки її дитині , але і мільйонам інших малят.
 
Бізнес- мама
 
"Що ти думаєш про це? " - Це питання вона задала чоловіку. Ймовірно, як бізнесмен він повинен був відразу "зарубати" сумнівну ідею: категорії  "дитяча вода" в Україні немає. Та й ніхто, крім його дружини, не намагається зрозуміти, у чому різниця між цією і будь-якою іншою водою. А процес її створення вимагатиме неймовірних витрат - і моральних, і матеріальних, а шансів , що вони окупляться, - небагато. Але...бажання коханої жінки виявилося найпереконливішим аргументом. "Чоловік підтримав, -  і в мене ніби крила виросли" , - згадує вона. Правда, на те, щоб втілити мрію в життя пішло два з половиною роки:  до пошуку формули дитячої води Ірина підключила вчених і фахівців з водних ресурсів, фахівців дослідних інститутів.  А нову професійну команду створила з таких же відданих своїй справі людей, які разом з Іриною вірили в продукт і справу, біля витоків якої стояли.
 
Зусилля виявилися не марними - у 2001 році відбувся запуск першої в Україні дитячої води . "На кнопку" Пуск "нової лінії з розливу дитячої водички "натиснув" вже мій другий син - новонароджений Павлик , який першим  "продегустував" водичку . Я прекрасно розуміла , яку відповідальність взяла на себе компанія, випускаючи дитячу воду, але в якості її була впевнена на всі 100 відсотків! Тому вирішила зробити обличчям торгової марки молодшого сина - це стало моєю особистою материнської гарантією бездоганної якості нашого продукту.
 
На цій воді росли обидва моїх сина. А сам проект став третьою дитиною" , - ділиться Ірина. "Наше малятко" - так називали між собою її співробітники нову лінію дитячої води. З часом ласкаве ім'я так прижилося, що питання про те, як іменувати торгову марку не стояло, сам собою - звичайно, "Малятко" - як маленького члена сім'ї.
 
«Малятко» розвивалося і росло разом зі своїми споживачами. Йому побудували новий будинок (завод «Еконія», на якому створюють «Малятко»,  - єдиний у своєму роді дитячий завод для розливу води). «Одежинку для Малятко» - пляшечку - «приміряли» у найкращих французьких дизайнерів (саме тому вона так ідеально лягає в долоні малюка). А кольорові ковпачки «Малятко» - стали улюбленою іграшкою багатьох малюків.
До слова, на самому заводі Ірина зуміла створити саме таку сімейну атмосферу. Це цілком природно, коли людина живе тим, що робить, а не просто "виконує обов'язки".  Адже її оточують люди, разом з якими вона, тоді ще початківець-керівник компанії, шукала і знаходила відповіді на багато питань. А заодно вчилася бути не тільки люблячою мамою, а й бізнес -леді.
 
Золота середина
 
"Їй просто пощастило! " - Кажуть сьогодні ті , хто бачить лише результат. "Удача - це постійна готовність використати шанс», - запевняють знаючі. У їх числі - її близькі та знайомі, які пам'ятають, що "Малятко" не відразу прийняли на ринку. А вона не просто вірила - ні на мить не сумнівалася: її "Малятко" проб'є собі дорогу, адже в нього, як у безцінне дитя, вкладено стільки сил і любові. Про це, і про те, в чому полягає різниця між "дитячою" і "дорослою" водою, Ірина не втомлювалася розповідати. І її почули! "Малятко" росло дуже швидко і показувало вражаючі результати. Я, як кожна мама, з гордістю спостерігала за його перемогами. Сьогодні ми вважаємося дитячої водою № 1 в Україні, - посміхається Ірина. І додає: - Звичайно, як керівнику мені приємно, що проект відбувся. Але важливо й інше: ставши президентом компанії , успішний ділової леді, мені пощастило зберегти душевний зв'язок з близькими людьми. Не приховую: було непросто. Як і інші жінки, що віддають багато часу роботі, переживала, що мало спілкуюся з дітьми, виникало почуття провини перед сім'єю. Але потім просто розставила пріоритети і прийняла себе такою, яка є: так, я - мама, дружина, але й керівник. Іноді, я всі сили віддаю материнству, частіше - роботі, однак головне залишається незмінним.  Для мене важливо бути в гармонії з собою, все робити щиро і з максимальною віддачею, приділяти увагу кожній деталі. Тому що ні в бізнесі , ні в сім'ї для мене не існує дрібниць" .
 

Дивіться також: