27.06.2012

"ДІЛОВИЙ РЕГІОН" - Ірина Варагаш: «Черкащина багата на професіоналів харчової галузі»

"ДІЛОВИЙ РЕГІОН" - Ірина Варагаш: «Черкащина багата на професіоналів харчової галузі»

17.10.2012
Портал "Діловий регіон"

Портал «Діловий регіон» продовжує серію бліц-інтерв’ю з керівниками провідних підприємств області про інвестиційні перспективи Черкащини.

ТОВ «Еконія» є прикладом успішного інвестиційного проекту, реалізованого на теренах Черкащини. Президент компанії Ірина Варагаш розповіла про економічні передумови, що склалися в області для реалізації бізнес-проекту, та окреслила основні напрями розвитку компанії.
 
Ірино Юріївно, обираючи нашу область для реалізації свого інвестиційного проекту, на що передусім звертали увагу, які переваги Черкащини враховували?

Як виробник харчової продукції хочу сказати, що ця база цікава своєю розвинутою інфраструктурою, транспортною мережею, а для кожного виробника важлива оптимізація витрат на логістику. Це великий плюс. Інфраструктура сильно підкріплена кадровим потенціалом, Черкащина багата на професіоналів харчової галузі.
 
Як плануєте надалі розвивати бізнес? Які напрямки вважаєте найбільш перспективними?

Сьогодні ми є лідерами на ринку дитячого харчування України – виробляємо 80% дитячої води. У нас цей ринок слабко розвинений, тому бачимо для себе перспективи. До того ж, є ряд державних програм із розвитку виробництва дитячого харчування.
 
На нинішньому етапі у нас стоїть завдання збільшувати потужність нашого заводу. І ми плануємо за 2013-2014 роки виконати це завдання. А також налагодити виробництво м’ясної і рибної консерви для дітей. Черкащина – регіон, де розвинене тваринництво, де є належна сировинна база. І я вважаю, що цей проект можна запускати тут.
 
Як пов’язуєте свою подальшу діяльність із Черкащиною?

В нашої команди є таке завдання – стати візитною карткою Черкащини, тим об’єктом, на який будуть рівнятися, таким стартовим майданчиком, де будуть розроблятися нові технології. Хочу сказати, що саме на нашій базі здійснювалося виробництво стандартів для дитячої питної води. Ми не хочемо втрачати своє лідерство. І це буде основою нашої роботи.
 
Довідка

Товариство з обмеженою відповідальністю Підприємство з іноземними інвестиціями «Еконія» було введено в експлуатацію 2009 року в м. Золотоноша Черкаської області. Це найсучасніше в Україні підприємство з виробництва мінеральної та дитячої питної води (торгові марки "Малятко", "Аквуля", "Чистий Ключ", "Чайкава" та вода для підлітків "Teen Team"). Бізнес-структура складається з двох департаментів: виробничого, що розташований у місті Золотоноша, та комерційного – в місті Київ.
 

Дивіться також:

 • Дитя любові

  Дитя любові

  25.11.2013
  Ця історія почалася багато років тому, коли молода мама Ірина Варагаш зіткнулася з непростим питанням, відповісти на який ніхто не міг. Тоді вона вирішила сама в усьому розібратися, а заодно допомогти іншим. Забігаючи наперед, скажемо: із завданням Ірина впоралася, адже недарма кажуть, що материнська любов - це паливо, яке дозволяє звичайній людині робити неможливе. 
   
  Детальніше...
 • «Еконія – це справжній драйв!»

  «Еконія – це справжній драйв!»

  11.09.2013
  Про  плани розвитку виробництва та  команди - в інтерв’ю з новим директором заводу Андрієм Корнетовим. 
  Детальніше...
 • Золотоніський «Тандем» привіз перемогу з міжнародного конкурсу

  Золотоніський «Тандем» привіз перемогу з міжнародного конкурсу

  14.08.2013
   Компанія "Еконія" стала спонсором поїздки юних танцюристів із Золотоноші на міжнародний танцювальний турнір, і від усієї душі вітає "Тандем" з перемогою!
  Детальніше...
 • Малятко народжене з любові

  Малятко народжене з любові

  03.08.2013
   Читайте історію жінки - творця дитячої води "Малятко" Ірини Варагаш - в найулюбленішому дитячому журналі "Единственная". 
  Детальніше...
 • Про людей, які працюють з душею

  Про людей, які працюють з душею

  04.07.2013
   Я вирішила зазирнути за лаштунки виробництва компанії «Еконія», поспілкуватися з місцевими робітниками та дізнатися, а як живеться нашим золотоношцям на роботі у великих національних виробників. 
  Детальніше...