ЕДИНСТВЕННАЯ - «Еконія» – стандарти якості світового рівня

 ЕДИНСТВЕННАЯ - «Еконія» – стандарти якості світового рівня
 Среда, 30.05.2012 
 
СЕКРЕТ УСПІХУ КОМПАНІЇ «ЕКОНІЯ» ПОЛЯГАЄ У ВІДПОВІДАЛЬНОМУ СТАВЛЕННІ КОЖНОГО СПІВРОБІТНИКА ДО СВОЄЇ СПРАВИ, У ЛЮБОВІ ДО ДІТЕЙ ТА ПІКЛУВАННІ ПРО ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПОКОЛІННЯ! 
 
 
Компанія «Еконія» - найсучасніше в Україні підприємство з виробництва питної води, на якому безпечність виробництва відповідає високим міжнародним стандартам (підтверджено сертифікатом якості ISO 22000 (НАССР). Компанія «Еконія» разом із ТМ «Малятко» по праву вважається засновником сучасної культури споживання дитячої питної води в Україні та є беззаперечним лідером у сегменті дитячого харчування, зокрема у лінійці дитячої питної води. 
Високі стандарти виробництва 

 виробництво компанії «Еконія» - це ефективний симбіоз високотехнологічного сертифікованого обладнання, повної автоматизації процесу, ультрасучасних інновацій, продукції світового рівня якості та сто відсотків безпечності дитячих продуктів. Проектна потужність заводу сягає майже 40 мільйонів літрів фасованої в ПЕТ пляшки води за рік, виробленої у двох спеціалізованих цехах: цех із виробництва малої тари (0,33 л, у т. ч. спеціальний ковпачок; 0,5 л, у т. ч. спеціальний ковпачок; 1,5 л і 2 л) та цех із виробництва великої тари (5 л і 6 л). Виробнича лінія з розливу малої тари – це сучасна повністю автоматизована лінія з антисептичною обробкою усіх комплектуючих матеріалів, лінія, яка виробляє унікальну ергономічну упаковку ультрамодного дизайну з високою чіткістю ліній, спеціальним дном пляшки та абсолютно стерильним корком. Вода, видобута з природного джерела в екологічно чистому регіоні Черкащини - м. Золотоноша, має унікальний первинний склад. У поєднанні з 10-рівневою системою очищення, фільтрації та знезараження, вона набуває незвичайної м’якості та кришталевої чистоти, абсолютної безпеки для споживання дитиною з перших днів життя.
 
Унікальні продукти для кожного споживача
 
 Сьогодні асортиментна лінійка продукції компанії «Еконія» задовольнить найрізноманітніші потреби споживачів. В асортименті ТМ «Малятко» дуже зручні упаковки: спеціально для ручок маляти – 0,33 л і 0,33 л спорт; для домашнього використання – 1,5 л і 5 л. Окрім водички ТМ «Малятко» українські діти мають можливість насолоджуватись неповторним смаком водички ТМ «Аквуля» (2 л і 6 л), яка є доступною для кожної української сім’ї у будь-якому регіоні України. Виростивши здорове покоління маляток, компанія «Еконія» продовжує піклуватись про їх здоров’я й надалі. Спеціально для підлітків була розроблена унікальна вода ТМ «Teen Team», яка має оптимально збалансований склад, прекрасно відновлює сили й енергію після активних ігор чи спортивних тренувань. Батьки ж мають можливість спробувати смачну та корисну воду ТМ «Чистий ключ», яка призначається для щоденного вживання та приготування їжі, має природну м’якість і виключну прозорість чистої джерельної води. Ще один високоякісний продукт для дорослих - ТМ «Чайкава», спеціальна питна вода для приготування чаю та кави, яка розкриває істинний смак улюблених страв.
 
Якість, відзначена високими нагородами 

 Продукція компанії «Еконія» заслужено вважається найкращою на теренах України. Зокрема, водичка «Малятко» отримала довіру і визнання більше 5 мільйонів споживачів, два роки поспіль отримуючи перемогу у найвищій національній нагороді «Вибір року – 2010» та «Вибір року – 2011». Також продукція компанії була відзначена в рейтингу товарів для дітей та батьків «ХІТ 2006, 2008, 2011. Найкраще для малюка». Високу якість готової продукції компанії «Еконія» підтверджено МОЗ України, Державним стандартом України, Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМНУ, Інститутом гігієни і медичної екології ім. О.М. Марзеєва АМНУ.
 
Секрет успіху «Еконії» 
 
 Уся діяльність компанії «Еконія» ґрунтується на високих сімейних принципах та цінностях. І найголовніші серед них – це якість, розвиток, парт-нерство, професіоналізм, системність і стабільність. Кожен працівник компанії «Еконія» добре розуміє, що опираючись у своїй щоденній практиці на ці базові цінності, вони роблять можливим і надалі виконувати основну місію компанії: бути беззаперечним лідером на ринку питної води України, відкриваючи нові ніші, насичуючи їх інноваційними, екологічними, спеціальними продуктами, та нести найцінніше – турботу про здоров’я дітей із перших днів їхнього життя!
 

 Продукція компанії 

 Для малюків від перших днів: ТМ «Малятко» і ТМ «Аквуля».

 Для підлітків та тінейджерів: ТМ «Teen Team».

 Для гурманів: ТМ «Чайкава» (спеціальна питна вода для приготування чаю та кави).

 Для дорослих: ТМ «Чистий ключ» (для щоденного вживання та приготування їжі).


 

Дивіться також:

 • Дитя любові

  Дитя любові

  25.11.2013
  Ця історія почалася багато років тому, коли молода мама Ірина Варагаш зіткнулася з непростим питанням, відповісти на який ніхто не міг. Тоді вона вирішила сама в усьому розібратися, а заодно допомогти іншим. Забігаючи наперед, скажемо: із завданням Ірина впоралася, адже недарма кажуть, що материнська любов - це паливо, яке дозволяє звичайній людині робити неможливе. 
   
  Детальніше...
 • «Еконія – це справжній драйв!»

  «Еконія – це справжній драйв!»

  11.09.2013
  Про  плани розвитку виробництва та  команди - в інтерв’ю з новим директором заводу Андрієм Корнетовим. 
  Детальніше...
 • Золотоніський «Тандем» привіз перемогу з міжнародного конкурсу

  Золотоніський «Тандем» привіз перемогу з міжнародного конкурсу

  14.08.2013
   Компанія "Еконія" стала спонсором поїздки юних танцюристів із Золотоноші на міжнародний танцювальний турнір, і від усієї душі вітає "Тандем" з перемогою!
  Детальніше...
 • Малятко народжене з любові

  Малятко народжене з любові

  03.08.2013
   Читайте історію жінки - творця дитячої води "Малятко" Ірини Варагаш - в найулюбленішому дитячому журналі "Единственная". 
  Детальніше...
 • Про людей, які працюють з душею

  Про людей, які працюють з душею

  04.07.2013
   Я вирішила зазирнути за лаштунки виробництва компанії «Еконія», поспілкуватися з місцевими робітниками та дізнатися, а як живеться нашим золотоношцям на роботі у великих національних виробників. 
  Детальніше...