«Еконія – це справжній драйв!»

«Еконія – це справжній драйв!»
Газета «Вісник Золотоніщини», №37 від 20.09.2013
 
Завод «Еконія» на Черкащині є потужним підприємством з виробництва мінеральної води та дитячого харчування. Компанія, заснована в 2007 році, зараз входить в ТОП-15 виробників негазованої води в Україні. Одним із головних чинників лідерства «Еконії» на ринку є впровадження інноваційних технологій, а також постійний професійний та кар’єрний ріст працівників. Про  плани розвитку виробництва та  команди з нами в інтерв’ю поділився новий директор заводу Андрій Корнетов. 

 
Андрію, розкажіть, як довго ви працюєте в компанії?
 
Історія співробітництва почалася ще тоді, коли була компанія «Аква-Еко». Я прийшов на посаду директора з логістики. З того часу я займався багатьма процесами з розвитку компанії, у тому числі долучався й до питань виробництва продукції. Зараз компанія «Еконія» дуже потужний гравець, і все завдяки якісній продукції та налагодженій роботі всієї команди. Тому, я на одній хвилі з «Еконією» вже п’ять з половиною років.
 
Як плануєте розвивати виробництво в найближчий час?
 
Компанія «Еконія» постійно втілює інноваційні процеси  та застосовує різноманітні системи для покращення виробничих процесів. Сюди входять будівельні проекти, модернізація та розширення складських приміщень, збільшення кількості спеціальної техніки. Компанія і надалі планує розвиватися на ринку дитячого харчування, тож і завод будемо модернізовувати під нові продукти.   Щодо кадрового менеджменту, то необхідно весь час вдосконалюватись та привчати до цього команду. Цьому сприяють різні стандарти, зокрема, стандарти з якості продукції ISO 22 222 (НАССР) та стандарти якості управління  ISO 9001. У останньому стоїть вимога постійно змінювати, коригувати вже налагоджені процеси з необхідною періодичністю, актуалізуючи свої рішення.  Це лише невеликий перелік основних процесів, які заплановано в найближчий час.
 
Який стиль управління ви вважаєте ефективним?
 
Робота з людьми – мабуть, одна з найважчих. Завжди необхідно знаходити  правильний підхід до людей. З цим в «Еконії» мені дуже пощастило.  Я давно знайомий з усіма працівниками, і це дуже допомогло швидко увійти в ритм та «стати до керма».  Щодо стилю управління відповісти нелегко, бо кожна ситуація потребує свого підходу. Гадаю, що комунікація з усім колективом повинна бути максимально налагодженою. Звичайно, не буває і без конфліктів, бо колектив – це все-таки живий організм. Але я впевнений, щоб цьому запобігати потрібно чути та бачити людей, розуміти, що їм потрібно, вміти поставити перед ними ціль, зробити так, щоб вони цю ціль зрозуміли, і мотивувати їх так, щоб вони до цієї цілі рухалися, - ось основні якості керівника. А головна риса, яку я хочу бачити у кожному своєму робітнику – відповідальність.
 
Скажу чесно: мене як керівника дуже надихає, що у нас в колективі немає безвідповідальних людей, тут кожен на своєму місці. З одного боку – це велика вдача, з іншого, скажу чесно – далеко не всі нові люди витримують такий ритм. Щоденні жорсткі санітарні вимоги до абсолютно кожного працівника ще на вході на завод, високі вимоги до якості роботи згідно міжнародних стандартів на кожній ланці виробничого процесу, обов’язкове постійне підвищення кваліфікації – і це далеко не все, з чим кожен заводчанин стикається щоденно. Багато хто не витримує і звільняється. Але ті, хто залишається з нами в команді, розуміють: інакше бути не може. Бо у моїх людей є не лише професійна відповідальність за якість того продукту, який вони випускають. Звичайне питання « а чи дав би ти цей продукт своїй дитині» - і кожен розуміє свою величезну людську відповідальність за якість води та здоров’я маленького споживача, до я кого потрапить кожна пляшечка. 
 
Що для вас означає працювати в «Еконії»?
 
Еконія – це справжній драйв!  Компанія весь час живе у динаміці: максимальне навчання персоналу, вдосконалення виробничих процесів та систем, постійний пошук нового та актуального для споживачів. Працювати в команді однодумців – це постійно рухатись вперед. Крім того, компанія відкриває дуже багато можливостей для молодих спеціалістів, допомагає у навчанні, проводить різноманітні заходи з мотивації та надає найсучаснішу матеріальну базу для роботи усіх підрозділів. 

Крім того, наша компанія по можливості виступає партнером та спонсором багатьох благодійних проектів і завжди бере активну участь у громадському житті міста та області. Ось, нещодавно до Дня Незалежності «Еконія» влаштовувала для малечі безліч дитячих конкурсів та забав у Золотоноші та Черкасах. Разом з «Чистим ключем» ми запускали до неба жовто-блакитні кульки та загадували бажання, стали спонсором змагань з раллі. Також у нас є підшефна школа №2, разом з якою ми втілюємо в життя багато важливих для учнів проектів. Але що відрізняє нашу компанію від інших -  тут кожен працівник соціально заінтересований. І він знає, що допомога від «Еконії» – це не сухий процес передачі грошей чи будь-якої іншої матеріальної допомоги від однієї компанії іншій, а це особистий вклад кожного працівника компанії у велику справу.  А усі добрі справи ми робимо тільки разом. У цьому наша сила і, я упевнений, наше майбутнє процвітання. 
 

Дивіться також: