Золотоніський «Тандем» привіз перемогу з міжнародного конкурсу

Золотоніський «Тандем» привіз перемогу з міжнародного конкурсу
 Газета "Златокрай", №32 від 8.08.2013
 
Нещодавно у місті Євпаторія відбувся міжнародний танцювальний конкурс «Бегущая по волнам», призером якого став відомий усім золотонішцям танцювальний колектив «Тандем» під керівництвом Ольги Єрмолаєвої.  Підопічні,  Ярослава Єрмолаєва та Євген Волік  в котрий раз порадували перемогою  - здобули три призових місця.  Секрет успіху ми вирішили дізнатися у самих учасників конкурсу та тренера золотоніської пари. 
 
Ольга Петрівна, розкажіть більше про конкурс «Бегущая по волнам» та підготовку до нього?
 
«Бегущая по волнам» - це міжнародний конкурс, який проводиться кожного року та збирає  найсильніших учасників з усього світу. Пара Ярослави та Євгена сформувалася лише нещодавно і на підготовку в нас було обмаль часу. Тож участь у змаганнях стала справжнім викликом нашій майстерності. У парі Євген та Ярослава танцювали три танці. Перший латиноамериканський номер називався «Літній бриз» -  дуже емоційний та пристрасний танець, другий -  у номінації танцювальне шоу «Духмяна ніч» і останній у стилі модерн та Contemporary – «Така як ти» про драматичну історію кохання.

З якими труднощами ви стикалися до та під час конкурсу?
 
Найбільші труднощі були не в підготовці номерів. Участь нашого колективу була під загрозою через фінансові причини. Та завдяки нашому спонсору компанії «Еконія» ми поїхали на бажані для нас змагання. Від свого імені я хочу висловити подяку президенту компанії Ірині Варагаш не тільки за спонсорську допомогу, але й за моральну підтримку нашого колективу.  «Так, дуже добре, що нас підтримала «Еконія» - підхоплює слова тренера Ярослава Єрмолаєва, -  і завдяки цьому  ми мали змогу взяти участь і перемогти». 
 
Ярослава, важко було виходити на такі змагання з новим партнером? 
 
Євген цілеспрямована людина, займається танцями з дитинства. Сім’я Євгена є цілою династією  закоханих в танці, і хлопець не став виключенням. Кожного дня він присвячує дві години заняттям хореографією. Ми разом багато працювали. І це, мабуть, і є секретом успіху «Тандему».
 
«Ярослава, крім того, що моя пара, ще й моя сестра, - додає Євген. – Ми знаємо один одного з малку, тож і розуміємось з півслова».
 
Євгене, що ви відчуваєте, коли виступаєте на сцені?
 
Коли я танцюю, то  спілкуюся з глядачем, передаю  свою енергетику і настрій та  завжди отримую емоційну відповідь залу у вигляді аплодисментів, - це дуже захопливий діалог.
 
Як ви вважаєте, що потрібно для того, щоб професійно рости у танцях?
 
По-перше це постійна робота, необхідно весь час вдосконалюватися; по-друге весь час вчитися новому;  по-третє, розумітися зі своїм партнером з танців. А ще дуже важливо відчувати конкуренцію, щоб тримати себе у формі. Для цього треба їздити на конкурси, нажаль це не завжди виходить.  Надіємося, що компанія «Еконія» і надалі буде нас підтримувати, і ми привеземо ще не одну перемогу!
 
Влас. кор

  

 

Дивіться також:

 • Дитя любові

  Дитя любові

  25.11.2013
  Ця історія почалася багато років тому, коли молода мама Ірина Варагаш зіткнулася з непростим питанням, відповісти на який ніхто не міг. Тоді вона вирішила сама в усьому розібратися, а заодно допомогти іншим. Забігаючи наперед, скажемо: із завданням Ірина впоралася, адже недарма кажуть, що материнська любов - це паливо, яке дозволяє звичайній людині робити неможливе. 
   
  Детальніше...
 • «Еконія – це справжній драйв!»

  «Еконія – це справжній драйв!»

  11.09.2013
  Про  плани розвитку виробництва та  команди - в інтерв’ю з новим директором заводу Андрієм Корнетовим. 
  Детальніше...
 • Малятко народжене з любові

  Малятко народжене з любові

  03.08.2013
   Читайте історію жінки - творця дитячої води "Малятко" Ірини Варагаш - в найулюбленішому дитячому журналі "Единственная". 
  Детальніше...
 • Про людей, які працюють з душею

  Про людей, які працюють з душею

  04.07.2013
   Я вирішила зазирнути за лаштунки виробництва компанії «Еконія», поспілкуватися з місцевими робітниками та дізнатися, а як живеться нашим золотоношцям на роботі у великих національних виробників. 
  Детальніше...
 • Жива вода. Історія сімейного бізнесу творців бренду "Малятко"

  Жива вода. Історія сімейного бізнесу творців бренду "Малятко"

  18.06.2013
   Творці бренду «Малятко» щорічно відправляють своїх дітей на виробничу практику на власний завод
  Детальніше...