Здоров’я з першої краплі!
 
 

 

Найбільше бажання кожної жінки - стати мамою. Діти - це завжди втіха та радість для батьків, це стимул та поштовх до нових звершень, це те, заради чого варто жити. Не важливо, хто народився -  хлопчик чи дівчинка, близнята чи двійнята. Головне - щоб  діти були здоровими. 

Коли у сім`ї народжується перший хлопчик, то майже завжди хочеться, щоб наступною дитинкою була дівчинка,  і навпаки. Жінка, що заснувала «Еконію», будучи наполегливою та такою, що завжди досягає поставленої мети, після народження двох « синочків» – води «Малятко» та води «TeenTeam» дуже хотіла ще й донечку. Таким чином й народилася ідея про створення дитячої водички, якій дали грайливу назву «Аквуля». 


Саме «Аквуля» й стала «донечкою» та улюбленицею всього колективу компанії. Вона позитивна, емоційна та активна. Основне її тактичне завдання –  піклуватися про своїх маленьких споживачів, не зважаючи на матеріальне становище їхньої сім`ї. «Аквуля» створена, щоб дарувати здоров’я з першої краплі. Вона розуміє, що кожна дитина, не залежно від матеріального добробуту її сім`ї та регіону проживання, заслуговує пити тільки якісну, корисну, спеціальну дитячу водичку, і що найголовніше - все це за комфортну ціну. 

«Аквуля» - унікальний продукт створений спеціально для молодих українських сімей, які лишень починають свій батьківський шлях, ніжно і турботливо тримаючи своє маля за руку.  

 
З «Аквулею» відкривати новий світ легко і цікаво!
 
ВОДИЧКА «АКВУЛЯ»:
 • має 5-рівневу систему очистки води 
 • низькомінералізована – має збалансований водно-сольовий склад
 • збагачує організм дитини всіма необхідними для здорового розвитку мікроелементами
 • підтверджена міжнародними стандартами виробництва у галузі дитячого харчування та питної води для дітей зокрема
 • рекомендована для щоденного пиття і приготування дитячих сумішей
 • зручна для домашнього використання. 
 
Пляшка номіналом 2л чи 6л завжди стане в пригоді на природі, під час відпочинку чи просто на канікулах у люблячої бабусі.
 
Номінал
Кількість пляшок в упаковці
Кількість пляшок на піддоні
0,5 л 6 1440
2,0 л
4
384
6,0 л
2
108
 
 

Дитяча питна вода “Аквуля”

 • Вода “Аквуля”
  Вода “Аквуля”
 • Вода “Аквуля”
  Вода “Аквуля”
 • Вода “Аквуля”
  Вода “Аквуля”