Чому мені потрібно пити йодовану воду "Йодо"?

Йод повинен надходити в організм людини щодня протягом усього життя. Це передбачено самою природою. Він необхідний нам для функціонування важливого органу– щитовидної залози, що відповідає за наш настрій та жит-тєдіяльність.

Гормон щитовидної залози на 50% складається з йоду. Якщо в організм не надходить достатня кількість цього необхідного елементу - відбувається збій. Щитовидна залоза не виробляє достатню кількість гормонів, в результаті виникає захворювання організму. Найчастіше  - це зниження інтелекту, погіршення пам'яті, постійна втома, млявість, апатія, ураження серцево-судинної системи, порушення гормонального фону, поява надмірної ваги. 
 
Особливо небезпечний синдром йододефіциту для вагітних (плід розвивається неправильно, виникає загроза викиднів, передчасних пологів), для людей похилого віку (погіршується функціонування органів), для людей з активною розумовою діяльністю (втрачається увага, погіршується пам’ять, з’являється хронічна втома, стреси). Йододефіцит негативно впливає на розумовий розвиток дітей.
 
Нажаль, проблема йододефіциту залишається актуальною для більшості регіонів України, особливо регіонів, близьких до зони Чорнобилю. Оптимальний варіант вирішення цих проблем - регулярне споживання питної води, збагаченої йодом.
 
ПРИ РЕГУЛЯРНОМУ ВЖИВАННІ ПИТНОЇ ЙОДОВАНОЇ ВОДИ «ЙОДО»: 

 забезпечується безперебійна робота щитовидної залози
відновлюється імунна система, гормональний фон  та нормалізується  рівень гемоглобіну
стабілізується мембрана клітини та відновлюється обмін речовин
нормалізуються функції травлення, усувається дисбактеріоз
до 30% підвищується засвоєння вітамінів і мікроелементів
виводяться з організму токсини та радіонукліди
покращується пам'ять та увага, підвищується розумова активність
відступає синдром хронічної втоми, сонливість, відновлюється енергія, затрачена протягом дня
повертається здоровий вигляд шкіри та волосся
підвищуються захисні сили організму та покращується настрійЧитайте також:

Що таке "Йодо"?

Для кого "Йодо"?