Дитяче пюре "Малятко"

 

«Малятко» - створено з любов'ю»

Материнство - це величезна радість і одночасно велика відповідальність. Давати своїй дитині найкраще, оточувати її любов'ю і бачити, як вона росте здоровою і щасливою - найбільша нагорода. 
Як мама, я знаю, наскільки важливо для малюка якісне харчування з перших місяців. Адже саме в цей період закладається основа для росту і здоров'я на все його подальше життя. 
«Малятко» - це національна торговельна марка, створена мною і командою професіоналів для малюків та їх батьків. Сьогодні ми випускаємо дитяче харчування, що враховує особливі потреби організму дитини. 
Турбота про спокій мами і здоров'я малюка - це головне для нас, тому в дитячому харчуванні «Малятко» використовуються тільки екологічно чисті ягоди, фрукти і овочі, приготовані за традиційними рецептурами з використанням найсучасніших європейських технологій і під контролем кваліфікованих фахівців. Але що найважливіше, наше харчування виробляється з такою ж любов'ю і турботою, як якби воно робилося для власної дитини. 
Бути лідером в області харчування для малюків - почесно і одночасно вкрай відповідально, адже це стосується  головного - здоров'я дітей. Наші основні принципи - висока якість продукції та постійні інновації, завдяки яким ми пропонуємо нові зручні упаковки, нові продукти і нові смаки. Але головне і незмінне, що закладено в будь-яку продукцію ТМ «Малятко» - любов і моя особиста материнська відповідальність. 
 
Засновниця «Малятко», Ірина Варагаш 
 

 ДИТЯЧЕ ПЮРЕ «МАЛЯТКО» 

 
Дитяче харчування - «наука» серйозна. Батькам потрібно врахувати багато нюансів при виборі першого пюре малюка: воно має бути натуральним, корисним, смачним і абсолютно безпечним. Саме таким, як дитяче пюре «Малятко». 
 
Овочеві та фруктові пюре «Малятко» - це ваш найперший крок у привчанні дитини до більш щільної і густої їжі, після грудного молока. З «Малятко» ви абсолютно спокійно можете ввести в раціон малюка новий поживний продукт, який суттєво урізноманітнить його меню і заповнить потребу дитячого організму в корисних вітамінах та мікроелементах. Пюре не містить загусники і крохмаль, має приємний натуральний смак і сподобається будь-якій дитині. 
 

За що мами обирають пюре «Малятко»? 

Корисне і смачне. Для його приготування ми використовуємо тільки натуральні свіжі, добірні і стиглі овочі та фрукти найвищої якості. Вони приготовлені за особливими технологіями, щоб зберегти всі корисні вітаміни і поживні речовини, що так потрібні вашій дитині для повноцінного розвитку в перший рік життя. 
 
Безпечне. Пюре «Малятко» не тільки корисне, але і абсолютно безпечне. Сировина і готовий продукт проходять найжорстокіший контроль якості. Обов'язковою умовою безпеки є суворе дотримання технологічного процесу на всіх етапах виробництва. Особливу увагу фахівці приділяють складу дитячого харчування. Тому всі продукти «Малятко» без додавання барвників, згущувачів, ароматизаторів та крохмалю. Вони не містять консерванти, ГМО та глютен. 
 
Екологічно чисте. Фрукти і овочі, які використовуються для приготування пюре «Малятко», вирощуються відповідно до кращих традицій екологічного сільського господарства, ведення його відповідно до законів природи. А це означає, що вирощені і зібрані вони на полях та в садах, розташованих далеко від великих автомагістралей і мегаполісів, без використання пестицидів, синтетичних добавок, регуляторів росту, досягнень генної інженерії. Поля і сади підбираються з особливою ретельністю, а баланс і здоров'я цих природних систем допомагає зберігати багаторічний досвід землевласників. Для живлення грунтів застосовуються тільки органічні добрива, а засоби захисту рослин від шкідників запозичені у самої природи. Наприклад, для знищення шкілниців на овочевих плантаціях і в садах використовують не хімічні засоби, а маленькі помічники - спеціально розведені для цього зграї божих корівок. Всі фрукти, овочі і ягідки збираються вручну, ретельно сортуються і тільки кращі з них стають пюре «Малятко». 
 
Натуральний смак і насичений колір. Щоб овочі та фрукти для дитячого пюре «Малятко» зберігали природний смак і колір, ми слідуємо за самою природою. Поля і сади, на яких вони вирощуються, спеціально розташовані по напрямку до сонця - від сходу до заходу кожен плід з усіх боків обігрівається сонячними променями, отримуючи максимальну кількість тепла для своєчасного правильного дозрівання, збереження свого природного насиченого кольору і цінних речовин. Також ми вибираємо добірні сорти насіння, які дають відмінний смак і яскравий насичений колір фруктів та овочів. 
 
Завдяки натуральному вирощуванню і природним термінами дозрівання овочі і фрукти дитячих пюре «Малятко» містять менше води і більше м'якоті. Тому мають більш насичений натуральний колір, гармонійний смак, аромат і головне, зберігають джерело всіх корисних вітамінів і мікроелементів, так необхідних малюкові. 
 
Різноманітність смаків. Щоб дитяче меню не було одноманітним, «Малятко» пропонує різноманітну лінійку традиційних смаків фруктів і овочів, які характерні для нашого кліматичного поясу. Саме ці плоди генетично близькі українським малюкам, не викликають у них алергії і відмінно підходять для першого прикорму. Завдяки широкому асортименту, мама має можливість підібрати продукт індивідуально, оптимально відповідний її дитині. 

 

ОДНОКОМПОНЕНТНІ ФРУКТОВІ ПЮРЕ

МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
ЯБЛУКО 
Фруктове однокомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
 
Для приготування пюре використовуються сорти яблук світло-зеленого кольору (доведено, що фарбовані речовини червоних яблук можуть викликати алергію) 
• без цукру 
• з вітамінами 
• з 4 місяців 
• низькоаллергенний продукт 
 
Склад продукту: пюре з яблук 
Корисні властивості: 
Яблуко - джерело фруктових кислот і заліза. Воно сприятливо діє на травлення, насичує дитячий організм вітамінами групи А, В, С. Підтримує захисні сили організму і виводить токсини з кишечника, зміцнює серцево-судинну систему, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Низькоаллергенних продукт, тому його включають першим в фруктовий прикорм малюка. 
Маса нетто 180 г. 

 

 
МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
ПЕРСИК 
Фруктове однокомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
 
• з цукром 
• з вітамінами 
• рекомендовано з 5 місяців 
 
Склад продукту: пюре з персика 
Корисні властивості: 
Персик - один із найсмачніших фруктів, корисні властивості якого відомі з глибокої давнини. У цих плодах величезний заряд цінних компонентів: вітамінів групи В, С, каротину, ніацину (вітаміну РР), калію, магнію, селену, цинку. Високий вміст харчових волокон м'яко регулює діяльність кишечника малюка, допомагаючи при запорах. Персики допомагають виводити з організму шлаки і токсини. Тому, якщо ви живете у великому місті, поблизу промислових підприємств або в несприятливих екологічних умовах, обов'язково включіть в раціон дитини це пюре. 
Маса нетто 180 г.

МАЛЯТКО-ПЮРЕ
СЛИВА
Фруктове однокомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка
 
• з цукром
• з вітамінами
• з 5 місяців

Склад продукту: пюре сливове
Корисні властивості:
Слива займає одне з перших місць за вмістом калію. Він допомагає підтримувати кислотно-лужний баланс, сприяє поліпшенню роботи серця, а також обміну речовин в організмі дитини. Слива багата мінералами, органічними кислотами і вітамінами. Особливо в ній багато вітаміну Р, який сприяє зниженню кров'яного тиску і зміцнює стінки кровоносних судин.  Харчові волокна м'яко регулюють стілець, тому лікарі рекомендують сливу при запорах у дітей. Сливове пюре допомагає при поганому апетиті, зміцнює імунітет і захищає малюка від простудних захворювань.
Маса нетто 180 г.
 
 
 
 

 ПОЛІКОМПОНЕНТНІ ФРУКТОВІ І ФРУКТОВО-ОВОЧЕВІ ПЮРЕ МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
ГРУША-ЯБЛУКО 
Фруктове полікомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
 
• без цукру 
• з вітамінами 
• рекомендовано з 4 місяців 
• низькоаллергенний продукт 
 
Склад продукту: пюре з груші, пюре з яблука 
Корисні властивості: 
Груша - джерело вітаміну С і фруктових кислот. Покращує секреторну діяльність травних залоз, нормалізує діяльність кишкової мікрофлори. Захищає слизову шлунка і кишечника дитини. Поєднання дубильних речовин і пектинів в м'якоті допомагає при розладах стільця. У груші мало цукрів, а ось волокон - в надлишку, що допомагає посилити функції шлунково-кишкового тракту, навіть знизити вагу (якщоу малюка надмірна вага). 
Яблуко - джерело фруктових кислот і заліза. Воно сприятливо діє на травлення, насичує дитячий організм вітамінами групи А і С. Яблуко і груша - низько алергенні продукти, тому їх включають одними з перших в фруктовий прикорм малюка. 
Маса нетто 180 г.

 

МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
ЯБЛУКО-АБРИКОС 
Фруктове полікомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
 
• з цукром 
• з вітамінами 
• з 4 місяців 
 
Склад продукту: пюре з яблук, пюре з абрикоса 
Корисні властивості: 
Яблуко - джерело фруктових кислот і заліза. Воно сприятливо діє на травлення, насичує дитячий організм вітамінами групи А і С. 
Абрикос - багатий на флавоноїди, що зміцнюють стінки кровеносних судин. Це гарне джерело цукрів і фруктових кислот. Крім цукру в ньому багато каротину, який добре впливає на зір. Абрикос є лідером за вмістом калію, необхідного для роботи серцевого м'яза. Крім калію, користь абрикоса полягає в наявності магнію (покращує пам'ять і підвищує витривалість клітин мозку малюка) і фосфору (активізує обмінні процеси в головному мозку). 
Маса нетто 180 г. 
 
 
 

МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
ГАРБУЗ-ЯБЛУКО 
Фруктово-овочеве  полікомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
 
• з цукром 
• з вітамінами 
• з 5 місяців 
 
Склад продукту: пюре з гарбуза, пюре з яблук 
Корисні властивості: 
Пюре містить велику кількість каротину, вітамінів С, Е і D, які допомагають малюкові рости здоровим. 
Яблуко - підтримує захисні сили організму і виводить токсини з кишечника, зміцнює серцево-судинну систему, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. 
Гарбуз легко перемагає застуду, має протизапальну та жарознижувальну дію. У ньому міститься велика кількість клітковини і пектину, а також рідкісний вітамін Т, який покращує переварювання їжі. Пюре з гарбуза корисно при діабеті, оскільки в ньому є речовини, що сприяють регенерації пошкоджених клітин підшлункової залози, що відповідають за вироблення інсуліну. 
Маса нетто 180 г. 
 
 
 

МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
МОРКВА-ГАРБУЗ-ЯБЛУКО 
Фруктово-овочеве полікомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
 
• з цукром 
• з вітамінами 
• з 4 місяців 
Склад продукту: пюре з моркви, пюре з гарбуза, пюре з яблук 
Корисні властивості: 
Пюре морква-гарбуз-яблуко насичене бета-каротином, який в організмі переробляється в вітамін А, необхідний для нормального функціонування імунної системи, підтримки здоров'я шкіри і хорошого зору. 
Яблуко - джерело фруктових кислот і заліза. Воно сприятливо діє на травлення, насичує дитячий організм вітамінами групи А і С. 
Морква - чемпіонка серед овочів за вмістом бета-каротину. З нього організм виробляє вітамін A, що відповідає за здоров'я шкіри і зір малюка. У морквяному прикормі міститься велика кількість заліза. Цей мінерал бере участь у процесах кровотворення білка - гемоглобіну. Міститься в овочі калій, що регулює водно-сольовий обмін, забезпечує розвиток м'язів і здорову роботу дитячого серця. У гарбузі міститься велика кількість клітковини, яка сприяє нормалізації травлення, має протизапальну та жарознижувальну дію. 
Маса нетто 180 г. 
 

ОДНОКОМПОНЕНТНІ ОВОЧЕВІ ПЮРЕ


МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
КАБАЧОК 
Овочеве однокомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
  
• без цукру 
• з вітамінами 
• з 4 місяців 
• низькоаллергенний продукт 
 
Склад продукту: пюре з кабачка 100%
Корисні властивості: 
Кабачок - ціниться богатим складом мікроелементів, до яких входять: калій, магній, залізо, натрій, кальцій та фосфор і вітамінів С, В1, В2, D, PP. Багата кількість харчових волокон сприяє покращенню травлення малюка та  легкій засвоюваності нових продуктів. Завдяки низькій калорійності та вигідному сполученню кальцію та калію, пюре з кабачка ідеально підходить для першого прикорму малюка.
Масса нетто 90 г. 
МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
БРОКОЛІ 
Овочеве однокомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
  
• без цукру 
• з вітамінами 
• з 4 місяців 
• низькоаллергенний продукт 
 
Склад продукту: пюре з броколі 100%
Корисні властивості: 
Броколі - містить велику кількість вітамінів  группи В, вітаміни Е, РР, С та елементи які необхідні для розвитку та росту малюка. Особливо важливі магній та цинк, які сприяють росту тканей і кліток, а мідь грає велику роль у кровотворенні. Богата броколі і білком, який малюк покищо не отримує з інших продуктів. Задяки великому вмісту клітковини - пюре з броколі ідеально підходить для першого прикорму. 
Масса нетто 90 г. 

МАЛЯТКО-ПЮРЕ 
ЦВІТНА КАПУСТА 
Овочеве однокомпонентне, гомогенізоване пюре для дітей 
Рекомендується використовувати в якості першого прикорму малюка 
  
• без цукру 
• з вітамінами 
• з 4 місяців 
• низькоаллергенних продукт 
 
Склад продукту: пюре з цвітної капусти 100%
Корисні властивості: 
Цвітна капуста - ціниться своїми дієтичними властивостями, великим вмістом білку та вітаміну С. Цінують цвітну капусту також й за велику кількість заліза та біотину, який обладає протизапальними властивостями. Завдяки своїй тонкій клітковинній структурі та невеликому вмісту грубої клітчатки вона легко засвоюється, не подразнює стінки шлунка та ідеально підходить для першого прикорму.
Масса нетто 90 г. Кожна мама може бути впевнена, що обираючи дитяче харчування «Малятко», вона дає своєму малюкові натуральний, якісний і безпечний продукт. 

 МАЛЯТКО - ОСНОВА ЗДОРОВ'Я НА ВСЕ ЖИТТЯ