Дитячі соки "Малятко"

 

«Малятко» - створено з любов'ю»

Материнство - це величезна радість і одночасно велика відповідальність. Давати своїй дитині найкраще, оточувати її любов'ю і бачити, як вона росте здоровою і щасливою - найбільша нагорода. 
Як мама, я знаю, наскільки важливо для малюка якісне харчування з перших місяців. Адже саме в цей період закладається основа для росту і здоров'я на все його подальше життя.
 
«Малятко» - це національна торговельна марка, створена мною і командою професіоналів для малюків та їх батьків. Сьогодні ми випускаємо дитяче харчування, що враховує особливі потреби організму дитини. 
Турбота про спокій мами і здоров'я малюка - це головне для нас, тому в дитячому харчуванні «Малятко» використовуються тільки екологічно чисті ягоди, фрукти і овочі, приготовані за традиційними рецептурами з використанням найсучасніших європейських технологій і під контролем кваліфікованих фахівців. Але що найважливіше, наше харчування виробляється з такою ж любов'ю і турботою, як якби воно робилося для власної дитини. 
Бути лідером в області харчування для малюків - почесно і одночасно вкрай відповідально, адже це стосується головного - здоров'я дітей. Наші основні принципи - висока якість продукції та постійні інновації, завдяки яким ми пропонуємо нові зручні упаковки, нові продукти і нові смаки. Але головне і незмінне, що закладено в будь-яку продукцію ТМ «Малятко» - любов і моя особиста материнська відповідальність. 
 

Засновниця «Малятко», Ірина Варагаш  

ДИТЯЧІ СОКИ «МАЛЯТКО» 

Кожній мамі відомо, що сік - природне джерело вітамінів. Однак при виборі першого дитячого соку батькам потрібно врахувати багато нюансів. Поки основним напоєм малюка, звичайно ж, залишається грудне молоко. Але вже з 4 місяців можна включати в раціон вашої дитини смачні, корисні і натуральні соки «Малятко». 
 
Дитячі соки «Малятко» втілили в собі всі бажання і потреби сучасної мами. Вони готуються за унікальною традиційною рецептурою з самої кращої і перевіреної безпечної сировини. Їх харчова цінність полягає у високому вмісті природних цукрів, вітамінів і мікроелементів, що так необхідні вашому малюку для повноцінного росту і розвитку. Але що найважливіше, соки «Малятко» виробляються з такою ж любов'ю, турботою і материнської відповідальністю, як якби вони робилися для власної дитини. 
 

За що мами обирають соки «Малятко»? 

Корисні і смачні. Вони виготовляється з високоякісної сировини - ми відбираємо виключно свіжі, стиглі, екологічно чисті фрукти і ягоди, які містять поживні речовини, корисні вітаміни та мікроелементи, необхідні для природного розвитку дитини в перший рік життя. У баночках тільки фрукти і ягоди, відібрані так само ретельно, як це зробила б мама, якби сама готувала сік для своєї дитини. 
 
Безпечні. Якість соків на 100% залежить від якості сировини, тому всі фрукти і ягоди для приготування дитячих соків «Малятко» проходять найжорстокіший контроль якості. Обов'язковою умовою безпеки є і суворе дотримання технологічного процесу на всіх етапах виробництва. Фахівці особливу увагу приділяють складу соків, тому всі соки «Малятко» без додавання барвників, ароматизаторів, крохмалю, консервантів та ГМО. 
 
Екологічні. Фрукти і ягоди, які використовуються для приготування соків «Малятко», вирощуються відповідно до кращих традицій екологічного сільського господарства. А це означає, що вони вирощені і зібрані в садах, розташованих далеко від великих автомагістралей і мегаполісів, а також в екологічно чистих лісових зонах. Поля і сади підбираються особливо ретельно, а баланс і здоров'я цих природних систем допомагає зберігати багаторічний досвід землеробців. Для живлення грунтів застосовуються тільки органічні добрива, а в боротьбі з шкідниками використовуються не хімічні засоби, а біологічні. Всі фрукти та ягідки збираються вручну, ретельно сортуються і тільки кращі з них стають соком «Малятко». 
 
З натуральним смаком і насиченим кольором. Щоб фрукти зберігали природний смак і колір, ми слідуємо за самою природою. Наші сади спеціально розташовані у напрямку до сонця - від сходу до заходу кожен фрукт з усіх боків обігрівається сонячними променями, отримуючи максимальну кількість тепла для своєчасного правильного дозрівання, збереження природного насиченого кольору і цінних речовин. Дитячі соки «Малятко» мають приємний кисло-солодкий смак, не дратують ніжний шлунок дитини і відмінно засвоюються дитячим організмом. 
 
Приготовлені за спеціальною технологією прямого віджиму. Спеціальні технології приготування соків методом прямого віджимання дозволяють зберегти в соках «Малятко» все найкраще, що є у свіжих фруктах і ягодах. Після віджиму сік відразу розливається в упаковку, минаючи стадію концентрації і відновлення, що дозволяє зберегти для вашого малюка максимум вітамінів і мінеральних речовин, запах і свіжість натуральних плодів. 
 


СОКИ МОНОКОМПОНЕНТНІ 


МАЛЯТКО-СІК 
ЯБЛУКО 
Фруктовий однокомпонентний освітлений сік для дітей 
• без цукру 
• з 4 місяців 
• низькоалергенний продукт 
 
Склад: 100% сік яблучний 
Корисні властивості: Готовий до вживання натуральний сік зі спеціальних сортів світлих яблук з низьким вмістом кислоти. Яблучний сік багатий натуральними вуглеводами і органічними кислотами. Це посилює виділення травних соків і сприяє підвищенню апетиту у дитини. Поєднання заліза і вітаміну С сприяє найкращому всмоктуванню заліза в кишечнику, що є профілактикою анемії. Пектини і фруктові кислоти м'яко стимулюють діяльність кишечника. Яблучний сік - кращий початок: він       нейтральний щодо можливості появи алергічних реакцій. 
Маса нетто: 175 мл, 200 мл (тетра-пак) 
 

 
МАЛЯТКО-СІК
СЛИВА
Фруктовий однокомпонентний гомогенізований сік з м'якоттю
• з цукром
• з 5 місяців
 
Склад:100% сік сливовий
Корисні властивості:
За вмістом калію цей сік займає одне з перших місць. Калій необхідний для поліпшення обміну речовин, роботи серця, розвитку внутрішніх органів, росту м'язів. Сік багатий мінералами, органічними кислотами і вітамінами. Харчові волокна м'яко регулюють стілець, тому лікарі рекомендують сливу при запорах у дітей. Сік сприятливо впливає на травну систему організму, зміцнює імунітет і захищає від простудних захворювань.
Маса нетто: 175 мл
МАЛЯТКО-СІК 
ПЕРСИК 
Фруктовий монокомпонентний сік для дітей 
• з цукром 
• з 4 місяців 
 
Склад: 100% персиковий сік 
Корисні властивості:  
Персиковий сік - джерело вітамінів А, С, РР, магнію, селену, цинку. Покращує обмін речовин, зміцнює судини. Персики містять каротин, вітаміни групи В і К, пектин і клітковину, яка активізує діяльність кишечника і покращує травлення. Високий вміст харчових волокон в соку м'яко регулює стілець. М'якоть персика дуже соковита, поживна і легко засвоюється організмом. Персики корисно давати ослабленим дітям при зниженні апетиту. Вони мають ніжний смак, неповторний аромат і дуже подобаються дітям. 
Маса нетто: 200 мл


МАЛЯТКО-СІК 
АБРИКОС 
Фруктовий монокомпонентний сік для дітей 
• з цукром 
• з 4 місяців 
 
Склад: 100% абрикосовий сік 
Корисні властивості: Сік з абрикосів покращує процес травлення, виводить шкідливі речовини з організму і зміцнює стінки кровоносних судин дитини. 
Маса нетто: 200 мл 


СОКИ ПОЛІКОМПОНЕНТНІ

 

МАЛЯТКО-СІК 
ЯБЛУКО-ВИНОГРАД 
Фруктовий полікомпонентний освітлений сік для дітей 
• без цукру 
• з 4 місяців 
Склад: сік яблучний, сік винограду 
Корисні властивості: 
Сік яблуко-виноград багатий вітамінами і мінералами, які покращують процес травлення, має загальнозміцнюючу дію, позитивно впливає на м'язовий тонус і роботу серця. 
Яблуко можна вважати одним з кращих плодів для дитини. У ньому ідеально поєднуються вітаміни, органічні кислоти, мікро-і макроелементи, натуральний цукор. У яблуках містяться вітаміни С, В1, В2, В6, Р, Е, каротин, калій, залізо, марганець, кальцій, фосфор, йод, пектини, цукри, органічні кислоти. Завдяки високому вмісту заліза, регулярне вживання яблук є хорошою профілактикою анемії. У винограді містяться необхідні малюкові вітаміни Р, С, каротин, В1, В2, В6, Д, Е. 
Маса нетто: 175 мл 
Маса нетто: 200 мл (тетра-пак)
МАЛЯТКО-СІК 
ЯБЛУКО-ШИПШИНА 
Фруктовий полікомпонентний освітлений сік для дітей 
• з цукром 
• з 4 місяців 
Склад: сік яблучний, сік шипшини 
Корисні властивості: 
Сік яблуко-шипшина містить цілий комплекс необхідних малюкові мінералів (залізо, каротин, рутин, калій, фосфор, калій, марганець, магній) і вітамінів (С, В1, В2, К, РР). Такий багатий склад біологічно активних речовин сприяє підвищенню імунітету і допомагає оздоровленню травної системи малюка. Сік багатий вітамінами, очищає кровеносну систему, покращує обмін речовин. Він корисний для нормальної діяльності нирок, печінки, шлунка і шлунково-кишкового тракту малюка. Сік підвищує опірність організму при інфекційних захворюваннях дитини. 
Маса нетто: 175 мл 
Маса нетто: 200 мл (тетра-пак)

МАЛЯТКО-СІК
МОРКВА-ЯБЛУКО
Фруктово-овочевий полікомпонентний освітлений сік з м'якоттю 
• з цукром
• з 6 місяців
 
Склад: сік морквяний, сік яблучний
Корисні властивості:

Сік насичений бета-каротином, що в організмі дитини переробляється на вітамін А, необхідний для правильного росту, здоров'я очей і нормального функціонування імунної системи. Яблучний сік багатий натуральними вуглеводами і органічними кислотами. А харчові волокна, що містяться в моркві, м'яко регулюють моторику кишечнику і сприяють нормалізації травлення. Цей сік ідеально підійде для відновлення сил і поліпшення апетиту дитини.
Маса нетто: 175 мл

МАЛЯТКО-СІК
ЯБЛУКО-ВИШНЯ
Фруктовий полікомпонентний освітлений сік для дітей
• з цукром
• з 4 місяців

Склад: сік яблучний, сік вишневий
Корисні властивості:
Сік яблуко-вишня багатий вітаміном С, вуглеводами, каротином, великим вмістом заліза та іншими антиоксидантами, які необхідні для зміцнення імунітету малюка. Органічні кислоти, що містяться в плодах вишні, поєднуються з пектиновими речовинами яблук і формують травну систему малюка, покращуючи апетит. Крім цього сік вишні відомий своїми бактерицидними властивостями. Він покращує обмінні процеси в організмі і має загальну зміцнювальну дію на організм дитини.
Маса нетто: 200 мл 
 

МАЛЯТКО-СІК
СЛИВА-ПЕРСИК
Фруктовий полікомпонентні освітлений сік для дітей
• з цукром
• з 5 місяців
 
Склад: сік персиковий, сік сливовий
Корисні властивості:
Сік зливу-персик - джерело вітамінів А, С, РР, магнію, селену, цинку і калію. Покращує обмін речовин, зміцнює судини. Персики містять каротин, вітаміни групи В і К, пектин і клітковину, яка активізує діяльність кишечника і покращує травлення. Високий вміст харчових волокон в соку м'яко регулює стілець. М'якоть персика дуже соковита, поживна і легко засвоюється організмом. Сприятливо впливає на травну систему організму, зміцнює імунітет і захищає малюка від простудних захворювань.
Маса нетто: 200 мл 


МАЛЯТКО-СІК 
ЯБЛОКО-ГРУША 
Фруктовий полікомпонентні освітлений сік для дітей
• з цукром
• з 5 місяців 

Склад:сік яблучний, сік грушевий
Корисні властивості:
Сік яблуко-груша багатий вітамінами і мінералами, які покращують процес травлення, має загальнозміцнюючу дію, позитивно впливає на м'язовий тонус і роботу серця.
Яблуко можна вважати одним з кращих плодів для дитини. У ньому ідеально поєднуються вітаміни, органічні кислоти, мікро- і макроелементи, натуральний цукор. У яблуках містяться вітаміни С, В1, В2, В6, Р, Е, каротин, калій, залізо, марганець, кальцій, фосфор, йод, пектини, цукри, органічні кислоти. Завдяки високому вмісту заліза, регулярне вживання яблук є хорошою профілактикою анемії. Груша багата біологічно активними речовинами, вона містить калій, залізо, мідь, цинк, фосфор, кальцій, магній і натрій. Сприятливо впливає на роботу серцево-судинної системи, має протимікробні і протиглистовою дією, допомагає при розладах шлунка і відновлює мікрофлору кішкивника, що особливо актуально для малюків.
                                             Маса нетто: 200 мл 
 

Кожна мама може бути впевнена, що обираючи дитяче харчування «Малятко», вона дає своєму малюкові натуральний, якісний і безпечний продукт
 

МАЛЯТКО - ОСНОВА ЗДОРОВ'Я НА ВСЕ ЖИТТЯ