Тетяна Портянко: «Малятко» витримує найвищі стандарти дитячого харчування

Керівник відділу контролю якості ТОВ ПІІ «Еконія»:

«Унікальність дитячої води «Малятко» у тому, що це єдина сертифікована вода в Україні, яка витримує всі високі стандарти дитячого харчування.

Завдяки сучасним технологічним можливостям, власній лабораторії і особливому контролю на всіх етапах створення дитячої води продукція «Малятко» відповідає найвимогливішим стандартам якості за усіма показниками.
 
«Малятко» - продукт особливий. Розрахований на малюків з перших днів життя, він проходить дуже жорсткий контроль за численними мікробіологічними та санітарними нормами. Щоб ідеально підходити маленькому організму, вода з джерела проходить багато рівнів очищення, балансується її мінеральний склад, мікробіологічний стан. На кожному етапі виробництва вода перевіряється лабораторним контролем за 24 показниками. Обладнання з розливу дитячої води в обов'язковому порядку проходить комп'ютерну діагностику. Крім того, продукція заводу постійно перевіряється незалежними державними санстанціями. 
 
Гарантія якості дитячої води «Малятко» підтверджена Міністерством Охорони Здоров'я України, Державними Стандартами України, Інститутом Педіатрії, акушерства та гінекології Академії медичних наук України, Інститутом гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва , а також міжнародним сертифікатом управління безпекою продуктів харчування ISO 22000 (HACCP). І це тільки мала частина підтверджень якості продукції «Еконія», вода «Малятко» була лауреатом премій численних виставок на національному та міжнародному рівні.
 
Бренд «Малятко» завдяки гарантії якості і високим стандартам виробництва утримує позицію лідерства на ринку дитячої води вже багато років, прагне вдосконалюватися і рости разом зі своїми маленькими споживачами».