Наші нагороди

В 2001 році ми першими стали випускати дитячу воду вітчизняного виробництва та заснували культуру споживання дитячої води. До сьогодні наша продукція заслужено вважається кращою на теренах України, а сама торгова марка залишається беззаперечним лідером ринку дитячого харчування і справжнім еталоном дитячої води.

Це лідерство не голослівне, а  підкріплене 11 роками довіри українських батьків до нашого продукту, визнанням кращих державних і міжнародних експертів, довірою педіатрів та дієтологів країни. 
 

Ми з задоволенням ділимося з вами нашими перемогами і нагородами: 

Два роки поспіль «Малятко» отримувала перемогу у найвищій національній нагороді «Вибір року – 2010» та «Вибір року – 2011».

Продукція компанії була відзначена в рейтингу товарів для дітей та батьків «ХІТ 2006, 2008, 2011, 2012. Найкраще для малюка». 
        

 


   

За понад 16 років свого існування ця дитяча вода та дитяче харчування отримали абсолютну любов українських малят. І секрет цього успіху – у відповідальному ставленні кожного співробітника до своєї справи, у щоденній турботі про здоров’я кожного маля. 
 
 

"МАЛЯТКО" - основа здоров’я на все життя