Чому батьки обирають воду "Малятко"

  
 
Якщо ви зайшли на цю сторінку, отже ви вже щасливі мама і тато найкращого  малюка у світі, а може тільки готуєтеся стати батьками. Але ви вже напевно турботливий і відповідальний дорослий, який шукає відповіді на актуальні питання. 
 
и знаємо, як важливо вибрати для своєї дитини найкраще і не помилитися у виборі якісного продукту, адже правильне харчування і правильний питний режим - це основа здоров'я на все життя. Тому ми створили дитячу воду «Малятко» - першу в Україні спеціальну воду для вагітних, годуючих матерів і малюків з перших днів життя. 

Історію створення цього унікального продукту ви можете дізнатися, зазирнувши сторінку щоденника засновниці бренду «Малятко» Ірини Варагаш. А поки давайте розберемося, чому вашому малюкові потрібна саме дитяча вода, а не якась інша? 

Дитяча вода – необхідний та незамінний продукт 
 
Малюкові, а також вагітній і мамі, що годує, дуже важливо отримувати рідину саме у вигляді чистої води. В таких напоях як чай, компоти, соки, газовані води містяться цукор, кофеїн і різні харчові добавки, які навпаки, «витягують» воду з крові і клітин і призводять до водного дефіциту в організмі мами та дитини. Вода з колодязів, бюветів, фільтрів, а також вода «для дорослих» поступається дитячій воді по якості і безпеці. 
 
Тому провідні педіатри України рекомендують мамі і малюку для пиття і для приготування дитячого харчування використовувати спеціальну дитячу воду. 
 
У чому ж унікальність дитячої води «Малятко»?
 
Це перша в Україні дитяча вода, яка має унікальну формулу води з оптимально збалансованим складом мінералів і мікроелементів, що допомагає правильному протіканню обмінних процесів в організмі мами і дитини. У ній присутні всі необхідні мінерали і речовини, необхідні для розвитку малюка і виключені всі надлишкові елементи, які можуть викликати навантаження на організм мами і дитини. 
 

МАЛЯТКО ДЛЯ ВАГІТНИХ

Вода «Малятко» починає піклуватися про здоров'я малюка ще до його народження, коли малюк знаходиться у мами в животику. 

Найбільше бажання майбутньої мами - народити здорового малюка. Маленьке життя, яке тільки зароджується, гостро реагує на усі зміни. Тому вагітна мама як ніхто потребує якісної питної воді, адже разом з нею цю воду п'є і дитина.
 
 Завдяки спеціально збалансованому мінеральному складу ця вода: 
 
• задовольняє особливі потреби організму майбутньої матері - забезпечує його всіма необхідними макро-і мікроелементами, допомагає правильному протіканню обмінних процесів в організмі вагітної і сприяє зміцненню імунітету мами і малюка;
• завдяки науково-обґрунтованій  формулі сольового складу запобігає додатковим навантаженням на нирки мами і дитини; 
 • усуває дисбаланс рідини в організмі, особливо в період токсикозу; 
 • створює сприятливе середовище для розвитку плоду. 
 

 
«МАЛЯТКО» ДЛЯ ГОДУЮЧИХ МАМ

Вода «Малятко» продовжує піклуватися про здоров'я малюка і після народження. 
 
Кожна мама знає: перше правило годування - це правильний питний режим і якісна вода. Адже коли дитина народжується, вона починає отримувати всі поживні речовини разом з материнським молоком, яке на 87% складається з води. Печінка і нирки крихти ще дуже слабкі, щоб очистити воду, яка потрапляє в його організм з молоком матері. Тому мама повинна подбати, щоб вода, яку вона п'є, була чистою  корисною і була збалансованою за складом. Такою, як дитяча вода «Малятко». 
 
 • Часте пиття «Малятко» невеликими ковтками сприятиме лактації; 
 
 • Збалансований склад води захищає організм годуючої мами від додаткових навантажень і забезпечує повноцінний розвиток малюка; 
 

 
 

«МАЛЯТКО» ДЛЯ ПИТТЯ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ

Перша вода малюка повинна бути особливою - мати збалансований склад  і бути при цьому абсолютно безпечною. Всім цим вимогам відповідає спеціальна дитяча вода «Малятко». 
 
 • Вона добувається з екологічно чистого джерела (м.Золотоноша, Черкаської обл.)і забезпечує малюка усіма життєво важливими елементами, що є в природній воді; 
 
 
• Унікальна формула води «Малятко» розроблялася провідними вченими та експертами водної галузі. Ви можете бути впевнені, що ваш малюк отримає всі необхідні мікроелементи - кальцій, калій, фтор, йод, магній, і, що важливо, буде позбавлений від їх надлишку,що може зашкодити малюкові. Наприклад, перевищення норм натрію і заліза може привести до проблем роботи серця і нервової системи малюка, а надлишок кальцію - буде сприяти відкладенню каменів в нирках і жовчному міхурі. 
 
• Збалансований склад цієї води допомагає правильному протіканню обмінних процесів в організмі дитини і сприяє зміцненню імунітету малюка, науково - обґрунтована формула води «Малятко» з фізіологічної корекцією сольового складу захищає нирки від додаткового навантаження; 
 
• Вона абсолютно безпечна і не потребує кип'ятіння для пиття (увага: за умови зберігання відкритої пляшки більше доби воду слід кип'ятити); 
 
• Виготовляється на заводі з виробництва води, що сертифікований як виробництво дитячого харчування; 
 
• Завдяки сучасним технологічним можливостям, власній лабораторії і багаторівневому контролю на всіх етапах створення дитячої води, продукція «Малятко» відповідає найвимогливішим міжнародним стандартам якості (ISO 22000 (НАССР) і ISO 9001); 
 
 • Якість підтверджено МОЗ України, Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМНУ, Інститутом гігієни та медичної екології А.Н. Марзєєва. 
 
 

«МАЛЯТКО» ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ СУХИХ СУМІШЕЙ

Всі спеціалізовані продукти дитячого харчування, адаптовані молочні та немолочні суміші - замінники грудного молока створюються за певним збалансованим складом і строго регламентуються за складом всіх харчових компонентів, включаючи мінеральні солі та мікроелементи. Якщо розбавляти таку суміш кип'яченою водою з температурою більше 40-50 градусів, склад суміші буде розбиватися, і дитина не отримає збалансованого харчування. Тому для їх відновлення або розведення необхідна вода з таким же збалансованим складом мінеральних солей і мікроелементів. 
 
 • «Малятко» не вимагає кип'ятіння і тому не порушує склад суміші при розведенні, а доповнює і балансує її за складом. «Малятко» вже є ідеальним розчинником дитячої суміші. 
 
Мама, яка турбується, щоб дитина отримала повноцінне харчування має пам'ятати формулу: 
 
Формула складу суміші + формула «Малятко»
= Ідеальний продукт для харчування малюка
 
При цьому мама може не турбуватися про мікробіологічну чистоту води і її якість - сучасні методи очищення води на 100% гарантують відсутність у воді будь-яких хімічних і мікробіологічних включень, які можуть зашкодити дитячому організму.
 
Мама знає, що вибираючи «Малятко», вона не витрачатиме час на кип'ятіння (воду варто тільки підігріти до потрібної температури). При цьому вона забезпечить малюка збалансованим харчуванням, а вільний час – залишиться на ігри та забави з малюком. 
 
 

ЯКІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ  В ОДНІЙ УПАКОВЦІ

 
«Малятко» піклується про свого споживача, удосконалюючи не тільки «зміст», але й форму. Фахівці нашої компанії подбали про те, щоб максимально допомогти молодій мамі. Унікальний якісний продукт ми помістили в зручну і безпечну упаковку. 
 
 Вода «Малятко» стала новатором і першою запропонувала українським малюкам пляшку нового сучасного дизайну, який був спеціально розроблений французькими фахівцями з урахуванням всіх вимог Всесвітньої Організації Охорони здоров'я до упаковки дитячих продуктів. 
 
 • Головна особливість дизайну - дві виїмки для долоні в нижній частині пляшки. Зручна ергономічна форма пляшки 0,33 л нагадує звичну для дитини форму молочної пляшечки і ідеально лягає в руку малюка. 
   
 • Радіус охоплення пляшечки 0,33 л дозволяє дитині самостійно тримати її руками з раннього віку, до того ж малюк може управляти нахилом пляшки самостійно 
   
 • Ребриста поверхня пляшечки 0,33 л сприяє розвитку тактильних відчуттів у дитини і запобігає вислизанню з рук 
   
 • Оптимальний об’єм  0,33 л (саме таку кількість дитячої води, що не потребує кип'ятіння, рекомендується брати на прогулянку або в подорож) 
   
 • Форма 1,5 л повторює дизайн маленької пляшки 0,33, але розрахована на дорослу жінку. Вона чудово лягає в руку мами і рівномірно розподіляє вагу при наливанні, при цьому запобігаючи проливання води і зберігаючи сили вагітної або молодої мами. 
   
 • NEW! Має єдиний в Україні «ковпачок-непроливайку» пляшечки 0,33 л - захисний ковпачок має фіксатор (180˚), не заважає щічці, а сам процес пиття з новим ковпачком нагадує маляті пиття із соски або грудне вигодовування. Ковпачок запобігає проливанню води, тому що активується виключно під час смоктання; (докладніше читати тут
   
 • «Малятко» - перша дитяча вода, яка перейшла на еко - пляшку заради збереження екології та щасливого майбутнього ваших дітей; 
   
 • А різнокольорову веселку з ковпачків і кришечок, яскраві і веселі букви ми зробили спеціально, щоб разом з вами формувати у малюка естетичний смак і відчуття прекрасного, створювати гарний настрій і розпалювати у  інтерес до навколишнього світу.  

Привчайте малюка до якісної води з перших днів 

Це стане запорукою його здоров'я на все життя