Спеціальна вода для малюка

 


                                                                                           "Малятко"  - основа здоров’я на все життя


                                                                  У житті кожного є легенди про чудові події. 
                      Моя легенда розпочалася багато років тому з народження першого сина. Материнство стало тією прекрасною  подією, яка  змінила моє ставлення до життя та змусила поставити перед собою нові цілі. 

      Після народження першого малюка я відчула гостру необхідність у спеціальній воді для пиття та приготування сухих сумішей для свого немовляти. На той час в Україні такої води просто не було. Але було нестримне бажання дати своїй дитині найкраще – кращу долю, краще життя, краще здоров’я. Тоді, практично разом з сином, і народилася ідея про створення того, чого так не вистачало на ринку - спеціальної дитячої води для українських мам та малюків.

     «Малятко» стало для мене ще однією дитиною, яка потребувала уваги та турботи з першого свого кроку. Від задуму - до запуску виробництва ми з командою спеціалістів пройшли довгий шлях. Спільно з ученими та фахівцями з водних ресурсів ми шукали правильну формулу води, споруджували новий сучасний завод. Нарешті, в 2001 році вже мій другий новонароджений син натиснув на кнопку "пуск" нової лінії по розливу дитячої води. 

      Я розуміла неабияку відповідальність, що взяла на себе компанія при випуску дитячої води. Тому прийняла рішення зробити обличчям торгової марки «Малятко» мого молодшого сина. Це було моєю особистою материнською гарантією беззаперечної якості нашого продукту. На цій воді виросли два мої сини. На ній виросли ще понад 5 мільйонів українських дітлахів. 

    «Малятко» зростало дуже швидко та показувало вражаючі результати.   Я, як звичайна мама, з гордістю спостерігала за його злетами та перемогами. 

      Сьогодні по праву ми вважаємося дитячою водою №1 в Україні. Але для мене головне не це почесне місце. Мені як мамі, і як президенту компанії приємно усвідомлювати, що вже протягом 11 років ви, батьки, довіряєте нам найцінніше – здоров`я своїх малюків. Для нас це надзвичайна відповідальність, і одночасно стимул не зупинятися, а прагнути до високої якості у всьому, що ми робимо.

      На цьому історія моя не закінчується. 
Вона продовжується у моїх синах, у справі, яку щоденно з високою відповідальністю та любов’ю роблять сотні наших працівників, у моєму нескінченному материнському бажанні бачити українських малят здоровими та щасливими.

Ірина Варагаш,
Президент компанії «Еконія», 
мама дитячої води «Малятко»
  
 
 
 
Потреба людини у воді є другою після потреби в кисні. Тому з народженням дитини ви, батьки, маєте стати справжніми «водними експертами» з догляду за крихітним життям. 

Для новонародженої дитини вода є життєво необхідною - за її участю в дитячому організмі відбуваються усі важливі процеси росту. Ось чому так важливо знати, яку воду п’є ваше маля, якої вона якості. Від того залежить здоровий розвиток вашої дитини сьогодні і протягом усього життя.  

Дитяча вода «Малятко» із задоволенням стане вашим вірним порадником і путівником у питанні формування правильного питного режиму дитини. 

"МАЛЯТКО" - основа здоров’я на все життя