Icon Close
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Icon Close
Головні наші переваги
Широкий асортимент (понад 100 різновидів) дитячого харчування та питної води за 20 років досвіду на ринку.
Неповторний концепт вашої ТМ - ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОЄДНАННЯ СМАКІВ (враховуючи традиції вашої країни!)
Інноваційні екологічні упаковки (tetra-pack, pouch) з індивідуальним дизайном
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і побудова партнерства на принципах розуміння і довіри.
Виробничі потужності в Європі та СНД – краще європейське обладнання та суворий контроль усіх виробництв за міжнародними стандартами.
Гнучкі та лояльні умови співпрацi

Партнерство

Logo
Dash дистриб'ютори
Dash постачальники
Dash внутрішнє партнерство
Glass
НАША КОМАНДА
Team
Ірина Варагаш
Засновник та президент холдингу Еконія
Team
Марта Драп'ята
Комерційний директор
Team
Катерина Фельдман
Виконавчий директор
Team
Світлана Кріт
Директор з систематизації та розвитку бізнесу
Team
Євгеній Долгов
Директор ЗЕД
Team
Наталія Дяченко
Керівник відділу транспортної логістики
Team
Любов Маєвська
Аналітик координаціного відділу
Team
Анна Пузинкіна
Координатор координаційного відділу
Team
Аліна Чехова
Керівник відділу закупок
Team
Олена Артюх
Менеджер по роботі з ключовими клієнтами
Team
Оксана Черних
Керівник відділу мерчиндайзенгу
Team
Вікторія Байбуз
Керівник трейд-маркетингу
Team
Валерій П'янковський
Заступник керівника виробничого департаменту
Team
Юлія Гаврюшенко
Начальник виробництва
Qoute Qoute
Ми – допитливі. У нас впроваджені сучасні міжнародні програми з навчання виробничого і комерційного персоналу, успішно реалізуються програми підтримки і розвитку працівників.
Ми щиро віримо в нашу місію, в свої продукти, і в нашу команду.
Ми - перфекціоністи. І результати нашої роботи цінуємо понад усе.
Ми впроваджуємо в компанії найсучасніші міжнародні системи управління якістю, функціонуємо цілісно та гармонійно, як один організм.
Ми – професійні. Ми підтримуємо креативність, новий погляд, аналітичні уміння бачити цілі глибоко та стратегічно, особливе уміння бачити щось нове і унікальне.
Ми несемо відповідальність за своєчасну доставку улюбленої продукції нашим маленьким і дорослим споживачам.
Ми підвищуємо свою конкурентоспроможність на ринку за допомогою впровадження сучасних систем бізнес-аналітики, інтеграції та управління даними.
Ми готові дивитися на задачу під різними кутами і знаходити нестандартні рішення. Ми продукуємо нові ідеї і координуємо їх реалізацію, щоб створити найкращий продукт для вас.
Ми обираємо кращі компанії для співпраці, будуємо з ними довгострокові відносини, щоб створювати для вас продукти незмінно бездоганної якості за вигідною ціною.
Ми цінуємо кожного ключового клієнта компанії і будуємо партнерські відносини на основі взаємної довіри і поваги.
Ми щодня впроваджуємо цілий комплекс заходів у торговельній точці, щоб нашому клієнту було зручно і просто придбати кожен наш продукт, отримуючи тільки позитивні емоції.
Ми стимулюємо продажі в торгівельних мережах, впроваджуючи вигідні акції для наших маленьких і дорослих споживачів.
Завод – це серце нашої компанії. І ми робимо все, щоб він працював бездоганно – впроваджуємо нові технології, світові стандарти якості та безпеки виробництва харчових продуктів, оснащуємо його сучасним обладнанням та з любов’ю створюємо кожен наш продукт.
Контроль якості на кожному етапі виробництва, відповідальність, системний підхід у кожному процесі, дотримання жорстких вимог до безпечності виробництва харчових продуктів дозволяють нам створювати продукти, що стають лідерами на ринку України та інших країн світу. Ми співпрацюємо з НАТО і щорічно бездоганно проходимо аудит на відповідність міжнародним стандартам якості.
Партнери
Експорт
Імпорт
Компанія займається експортом питної води – вода питна для щоденного вживання, питна вода для дітей, йодована питна вода. Також пропонуємо експорт цілої лінійки дитячого харчування – соки, каші, печиво, пюре, ЗГМ, каші та надаємо послуги Private Label
Компанія займається експортом «від дверей до дверей». За вашим запитом ми можемо взяти на себе всі питання з транспортування, митного і страхового оформленням партії товарів. Вам залишиться лише укласти з нами договір на експорт і чекати на продукцію
Компанія постійний учасник масштабних міжнародних виставок, таких як GulFood, Yummex, SIAL. Шукайте стенд Econia, будемо раді познайомитися з вашою компанією і запрошуємо до співпраці
Наша компанія імпортує соки, пюре, каші, ЗГМ, створені спеціально на замовлення Еконії відповідно рецептурі та стандартам якості нашої компанії. Ми відкриті до співпраці з усіма виробниками дитячого харчування світу, розглядаємо усі пропозиції, але головною вимогою залишається – якість продукції
Логістична мережа нашої компанії охоплює всю карту світу. Ми гнучкі та лояльні, знаходимо індивідуальний підхід до кожного партнера, пропонуємо конкурентні ціни та максимально вигідні умови поставок продукції
Ми працюємо із десятками країн світу, але завжди спираємось не на нашу різницю у менталітетах і традиціях, а на спільне бажання співпрацювати із максимальною вигодою для обох сторін
PRIVATE LABEL
Де можна використовувати воду під власною торговою маркою?
Офіси та корпоративи
Виставки та конференції
Банкети та ділові заходи
Готелі, ресторани, кафе
Кейтеринг та весілля
Інші заходи
Етапи
створення
Private Label
Надішліть запит та отримайте «Паспорт виробника»
Ознайомтесь із презентацією виробництва (обладнання, дотримання санітарних норм, сертифікації, стандарти)
Оберіть серед зазначеного асортименту номінал, об'єми замовлення, колір кришки та преформи, вид упаковки та адресу доставки.
Оберіть бажаний варіант етикірованого паперу/плівки для етикетки та зазначте варіант дизайну етикетки: по готовому шаблону або індивідуальний.
Отримайте комерційну пропозицію.
Зробіть замовлення.