Icon Close
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Icon Close
image-prev
Справу щодо рейдерського захоплення Еконії передали в Державне бюро розслідувань – Ірина Венедіктова
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала рішення про визнання слідчих дій у справі компанії «Еконія» сумнівними, а справу передали на розгляд до Державного бюро розслідувань. Про це вона повідомила учора під час зустрічі з представниками бізнес-асоціацій.
image-prev
“Малятко” підтримає дитячі велоперегони “Ми – чемпіони!”
12 вересня ТМ Малятко пригощатиме смачною і корисною водою учасників дитячих велоперегонів, які пройдуть у м. Києві у столичному парку "Дубки" (Сирецький гай".
image-prev
DIVO VODA стане партнером національної премії «Жінка України 2020».
Бренд компанії DIVO VODA стане водним партнером 11-ї церемонії нагородження національної незалежної премії «Жінка України 2020». Ця премія відзначає українських жінок, що дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом.
image-prev
Офіс Генпрокурора вивчить ситуацію навколо виробника дитячого харчування «Малятко» в найкоротші терміни – Венедіктова
Офіс Генпрокурора вивчить стан розслідування кримінального провадження відносно виробника дитячого харчування та подбає, щоб усі слідчі дії відбувалися в рамках закону. Про це заявила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова під час зустрічі із засновницею компанії «Еконія» Іриною Варагаш (компанія - виробник дитячого харчування ТМ «Малятко»).
image-prev
ЙОDО та DIVO VODA – спонсор JavaScript конференції
ТМ ЙОDО та DIVO VODA стануть водними спонсорами супер-заходу найспекотнішої, захоплюючої і улюбленої української JavaScript конференціїдля програмістів — OdessaJS, яка пройде у місті Одесі 29-30 серпня.
1 2 3 11