Icon Close
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Icon Close
image-prev
Апеляційний Суд скасував арешт корпоративних прав компанії “Еконія”
Київський апеляційний суд скасував ухвалу Печерського районного суду про арешт корпоративних прав компанії «Еконія» - виробника питної води і дитячого харчування «Малятко».
image-prev
Еконія звернулася до ДБР із вимогою розслідувати злочин працівників Суду, Офісу Генеральної прокуратури та ГСУ НП
ТОВ ПІІ Еконія надіслала до Державного бюро розслідувань офіційну Заяву про Злочин через протиправне посягання на компанію групи осіб у складі прокурорів Офісу Генерального прокурора та слідчих ГСУ Національної поліції України.
image-prev
В Україну повернулися дев’яності – Сергій Гайдайчук
"Ніколи не міг подумати, що у 2020 році в Україну повернуться дев'яності. Але в липні я переконався, що все можливо", - таку думку висловив засновник та президент CEO Club Ukraine, член Editor’s Club Сергій Гайдайчук, коментуючи у блозі "Української правди" ситуацію навколо Еконії.
image-prev
«Позиція представників Нацполіції виглядає, м’яко кажучи, непереконливою» – Галина Янченко.
«Створити успішну компанію в Україні можна, але не факт, що вдасться її зберегти», - про це заявила у своєму блозі на «Українській правді» народна депутатка Галина Янченко. На її думку, такі є реалії бізнесу по-українські, і саме це підтверджує показовий «Кейс Еконії», який розглядався під час засідання ТСК з питань захисту прав інвесторів.
image-prev
ЙОDO на ранковій каві з Мариною Кінах
Бренд ЙОDO не пропустив жодної зустрічі із українськими бізнес леді на традиційній ранковій каві з Мариною Кінах, яку проводить вже декілька років поспіль наш давній партнер – громадська організація «Ділові українські жінки».
1 2 3 9