Icon Close
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Icon Close

Ми упевнені, що бізнес відіграє значну роль не лише в економічному житті, але й житті суспільства у цілому. Тому Еконія підтримує принципи сталого розвитку і соціальної відповідальності, що домагають встановлювати баланс між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.
Принципи сталого розвитку співпадають із цінностями нашої компанії, адже ми виготовляємо продукцію, що турбується про здоров’я поколінь з перших днів життя, і ця турбота про майбутні покоління охоплює і соціальну, і економічну, і екологічну сфери нашої діяльності. Наша стратегія соціальної відповідальності поширюється на три ключові сфери:

1. Допомога місцевим громадам м. Золотоноші Черкаської області

З 2008 року компанія активно підтримує усі проекти та ініціативи в галузі економічного, соціального та культурного розвитку території м. Золотоноша, де розміщено наше підприємство.

Понад 10 років компанія є ексклюзивним спонсором Дня міста Золотоноші та постійним меценатом багатьох масштабних спортивних, музичних, танцювальних, літературних проектів міста та району.

Еконія взяла шефство над спеціалізованою школою інформаційних технологій №2 та майже 10 років підтримує ініціативи учнів, їх завзяття до навчання та волонтерства.

Компанія активно бере участь у розбудові міста (будівництво майданчиків, озеленення території), підтримує волонтерські проекти міста та району. За ініціативи СЕО комапнії створено “Клуб підприємців Золотоноші”, який має мету об’єднати бізнес і владу для вирішення актуальних проблем міста та створити стратегію розвитку Золотоноші.

2. Волонтерство

За майже 20 років існування брендів компанії, ми на волонтерській основі долучилися та продовжуємо підтримувати сотні благодійних проектів для сімей та малюків по усій Україні.

 • Ми – благодійний партнер проекту передчасно-народжених дітей «Ранні пташки»
 • Ми – підтримуємо Благодійний фонд “Із янголом на плечі”, що піклується онкохворими дітьми
 • Допомагаємо фінансово дітям Київського дитячого кардіоцентру Охмадит
 • Підтримуємо на постійній основі благодійний футбольний турнір для дітей із синдромом Дауна
 • Є постійними волонтерами проекту «Жінки 3 тисячоліття»
 • Щороку підтримуємо проект «Свято Святого Миколаю» у м. Чигирин, який збирає навколо себе вже понад 30 тис дітей із малозабезпечених сімей та сімей шкіл-інтернатів
 • На благодійній основі підтримуємо безліч спортивних проектів по усій Україні (серед них «Київ Євро Марафон», «Пробіг під каштанами»)
 • Вже декілька років наша компанія є благодійним партнером фестивалю талановитих дітей «KIDS OPERAFEST» у м.Вінниця
 • Ми – багаторічний партнер міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»
 • Члени та партнери ГО «Ділові українські жінки»
 • Підтримуємо усі образотворчі для батьків проекти кліники «Мати і дитина»
 • Вже понад 10 років – ми постійний партнер сімейних фестивалів для мам та батьків ( MAMA Summit, Мамазлет, Superwoman, Більше ніж мама, Pregnancy Day.Kyiv,  “Клуб мама 24/7”, “IQ mama Meeting”, конференції «Я буду мамой» )

3. Допомога воїнам АТО

Суспільно-політичні зміни в українському суспільстві підштовхують до активної допомоги людям в зонах АТО, тож «Еконія» регулярно направляє воду в гуманітарні конвої, що відправляються в ці зони, забезпечує водою військові госпіталі з пораненими військовослужбовцями у Дніпропетровській клінічній лікарні ім. Мечникова, “233 Навчальному Центрі Збройних Сил України», «Зенітному ракетно-артелерійскому дивізіоні 54» м .Миколаєва. Крім того, наша компанія забезпечує водою війська НАТО в Україні, а також декілька сотен військових сухопутних військ Канади ( в рамках повітряної операції НАТО Unified). У 2015 році «Еконія» стала спонсором ексклюзивної соціальної програми для дітей, батьків і дружин військовослужбовців “Сім’я солдата”.

4. Турбота про екологію

Компанії вдається поєднувати у своїй стратегії швидкі темпи розвитку з екологічною відповідальністю.

Ми вважаємо збереження природи загальнолюдською цінністю. Тож підтримуємо заходи по захисту навколишнього середовища за рахунок досягнення екологічної безпеки виробництва, економічного використання природних ресурсів, а також їх повторного використання та утилізації відходів.

Наша команда підтримала загальну світову тенденцію вирішення глобальної проблеми, яка стоїть перед людством – збільшення негативного впливу пластика на екологію. Еконія реалізувала проект зниження ваги пластикових упаковок за рахунок зменшення горловини, ваги ручок та ковпачка при виробництві води. У кінцевому результаті це дозволить зменшити загальну масу споживчих відходів і скоротити шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Ми цілковито переконані, що майбутнє створюється сьогодні і що здоровою має бути не лише кожна людина, але й суспільство та вся країна в цілому. А це можливо лише тоді, коли компанія окрім основної місії – створення якісного необхідного продукту, бере на себе завдання бути свідомою та соціально-відповідальною.