Icon Close
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Icon Close
header-image
12.10.2020

«Не бійтеся відстоювати свій бізнес», – Ірина Варагаш

«Безпека і захист вашого бізнесу – це одне із основних питань, до якого вам треба бути готовими в нашій країні», – про це заявила Ірина Варагаш, виступаючи на Всеукраїнському форумі Ділових жінок-2020, який був приурочений до ювілею організації ГО «Ділові українські жінки» та зібрав понад 200 жінок-підприємниць з усієї країни.
«Нажаль, реалії нашої країни такі, що ми не можемо на сто відсотків почуватися безпечно та убезпечити свій бізнес від нападу рейдерів чи навіть силових органів. Утім, якщо до вас «завітали» рейдери, то ви маєте терміново сформувати команду із адвокатів, піарників, юристів та фінансистів, визначити стратегію захисту і нападу, підключити на допомогу свої партнерські організації (як, наприклад ДУЖ), і чітко і без остраху боротися із кожним викликом у законному полі», – поділилася досвідом із колежанками керівник компанії.
За словами Ірини Варагаш, саме спільні зусилля бізнесу та громадськості, об’єднання ділових спільнот дає змогу активно та швидко піднімати гострі питання на найвищих рівнях та відбивати будь-які напади на бізнес.
Крім того, Ірина Варагаш розказала учасницям, як взагалі створювала компанію з виробництва питної води і дитячого харчування, як розвивала бізнес, розподіляла партнерство із чоловіком в середині сімейної компанії та долучала до бізнеса спадкоємців.
До речі, бренди компанії «ЙОDO» та «Малятко», вже декілька років поспіль є постійними спонсорами кожного ділового заходу ДУЖ. І в цей день традиційно бренди піклувалися про водний режим та дарували смачні подарунки учасницям.